Club Bruggy – Porto 0:4 (kon.) | Inter – Plzeň 4:0 (kon.) | Neapol – Rangers 3:0 (kon.)
Ajax – Liverpool 0:3 (kon.) | Atlético – Leverkusen 2:2 (kon.) | Barcelona – Bayern 0:3 (kon.)
Tottenham – Sporting 1:1 (kon.) | Frankfurt – Marseille 2:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:4 (0:1)
FC Porto
Středa 26.10.2022, 18:45 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Liga mistrů • Skupina B

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 2:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 12:13. (20:37:00)

Je konec! Porto zvládlo duel na půdě Brugg a vítězí 4:0. Porto mělo během prvních dvaceti minut snad pět vyložených šancí, ale střelci portugalského celku většinou mířili nad břevno. Až ve 33. minutě poslal hosty do vedení Mehdi Taremi. Po změně stran dostali domácí šanci v podobě pokutového kopu, ale Vanakena vychytal Costa. Sudí ale nechal penaltu opakovat, jelikož jeden z hráčů Porta vběhl do šestnáctky příliš brzo. Diogo Costa si ale poradil i s Langovou penaltou. Vzápětí navíc udeřil na opačné straně Evanilson a o tři minuty později i Stephen Eustáquio. Dvacet minut před koncem pak napsal gólovou tečku za střetnutím Mahdí Taremi.

90+3

90+2
    V závěru utkání měly Bruggy k dispozici ještě jeden přímý kop. Exekuce se ujal Vanaken, ale domácí kapitán nebezpečí pro obranu Porta nevymyslel.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Lynnt Audoor ve středu hrací plochy trefil šlapákem Otávia a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

89
    Noa Lang si na levé straně posunul míč k postranní čáře, ale následnou přihrávkou daroval míč zadákům Porta.

88
    Střídání v týmu FC Porto:
    ze hřiště odchází Eduardo Pepê, přichází Toni Martínez,
    ze hřiště odchází Evanilson, přichází Rodrigo Conceição.

88
    Tajon Buchanan našel na levé straně Langa, který táhl akci až k rohovému praporku, kde pro svůj celek získal jen vhazování.

87
    Ferran Jutgla pro změnu zkusil štěstí zakončením zpoza pokutového území, ale jeho technickou ránu Diogo Costa zalepil do rukavic.

86
    Tak jsem to zakřikl! Ferran Jutgla se krásně uvolnil na hranici velkého vápna, ale jeho ránu z otočky Costa efektně vyrazil!

85
    Boyata si dal pozor na napadajícího Taremiho a zapojil do rozehrávky Simona Mignoleta. Domácí už nemají dostatek sil na ofenzivní snahu.

84
    Porto zahrávalo přímý kop. Bruno Costa vymyslel centr na malé vápno, ale obrana domácích Brugg tentokrát odvrátila nebezpečí.

83
    Mateus Uribe skvěle podržel míč na polovině hřiště a přenesl hru na pravou stranu. Portugalský celek už rozhodně nemusí nikam spěchat.

82
    Hostující brankář si dal pozor na nákop za obranu a jednoduše schoval míč do rukavic. Gólman Porta poté rozehrál na pravou stranu.

81
    Střídání v týmu Club Brugge KV:
    ze hřiště odchází Raphael Onyedika, přichází Éder Balanta.

80
    ze hřiště odchází Casper Nielsen, přichází Lynnt Audoor.

80
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Z levé strany prošel do vápna Lang, který odcentroval na malé vápno, ale Ferran Jutgla na míč nedosáhl ani ve skluzu.