Club Bruggy – Porto 0:4 (kon.) | Inter – Plzeň 4:0 (kon.) | Neapol – Rangers 3:0 (kon.)
Ajax – Liverpool 0:3 (kon.) | Atlético – Leverkusen 2:2 (kon.) | Barcelona – Bayern 0:3 (kon.)
Tottenham – Sporting 1:1 (kon.) | Frankfurt – Marseille 2:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:4 (0:1)
FC Porto
Středa 26.10.2022, 18:45 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Liga mistrů • Skupina B
    70. Mahdí TAREMÍ - 0:4

70
    Porto právě vstřelilo branku! Kanonáda hostujícího celku pokračuje! Porto další rychlou kombinací při přechodu do ofenzivy doslova rozebralo domácí obranu. Otávio mohl ve vápně zakončovat, ale zvolil přihrávku na střed a osamocený MAHDÍ TAREMI placírkou usměrnil míč k tyči!
    60. Stephen EUSTÁQUIO - 0:3

60
    Porto právě vstřelilo branku! Další zásah hostujícího celku! Ofenzivní esa Porta jsou po změně stran vysoce produktivní! STEPHEN EUSTÁQUIO se na malém zjevil zcela sám. Jeho první ránu Mignolet skvěle vyrazil, ale hostující hráč z dorážky rozvlnil síť!
    57. EVANILSON - 0:2

57
    Porto právě vstřelilo branku! Hostující Porto v úvodu druhého poločasu přestálo dvě penalty a následně přidává druhou branku! Sylla míč neodehrál do bezpečí. K odraženému balónu se dostal EVANILSON a pohotově levačkou rozvlnil síť!
    33. Mahdí TAREMÍ - 0:1

33
    Porto právě vstřelilo branku! Porto se nakonec ještě před přestávkou dostává do vedení! Bruggy inkasují poprvé v rámci letošního ročníku Ligy mistrů. MAHDI TAREMI si naběhl na kolmici mezi stopery a krásným obstřelem nedal Mignoletovi šanci!