Fiorentina – Başakşehir 2:1 (kon.) | Anderlecht – FCSB 2:2 (kon.) | Austria – Lech Poznaň 1:1 (kon.)
Villarreal – Beer Ševa 2:2 (kon.) | Nice – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.) | Vaduz – Alkmaar 1:2 (kon.)
Hearts – RFS Riga 2:1 (kon.) | West Ham – Silkeborg 1:0 (kon.) | Dnipro-1 – Apollon Limassol 1:0 (kon.)
Shamrock – Gent 1:1 (kon.) | Molde – Djurgården 2:3 (kon.) | Sivasspor – Kluž 3:0 (kon.)
FC Ballkani – Slavia 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Pjunik 2:1 (kon.) | Basilej – Žalgiris Vilnius 2:2 (kon.)
Molde FK
2:3 (2:1)
Djurgårdens IF
Čtvrtek 27.10.2022, 21:00 • Aker Stadion, Molde • Evropská konferenční liga • Skupina F

Djurgården po obratu v Molde ovládl skupinu F

Molde neudrželo dvougólové vedení a zkomplikovalo si cestu za postupem. Na trefy Brynhildsena s Kaasou ještě do přestávky odpověděl Edvardsen, po změně stran srovnal Asoro a v 77. minutě dokonal obrat Radetinac. Molde tak v posledním kole nesmí prohrát v Gentu, zatímco Djurgården si s předstihem zajistil postup z prvního místa.

Držení míče: 52% : 48%.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:0.
    Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:6.

90+5

90
    Rozhodčí nastavil 5 minut.

83
    Střídání v týmu Djurgårdens IF:
    ze hřiště odchází Joel Asoro, přichází Besard Sabović.

83
    ze hřiště odchází Hampus Finndell, přichází Hjalmar Ekdal.

79
    Střídání v týmu Molde FK:
    ze hřiště odchází Emil Breivik, přichází Magnus Grödem.
    77. Haris RADETINAC - 2:3

77
    Djurgården právě vstřelil branku!
    No vida, na světě je obrat! Autorem branky je HARIS RADETINAC. Asistence: Joel Asoro.

75
    Držení míče: 48% : 52%.

73
    ze hřiště odchází Gustav Wikheim, přichází Haris Radetinac.

71
    ze hřiště odchází Markus André Kaasa, přichází Etzaz Hussain.

71
    ze hřiště odchází Magnus Wolff Eikrem, přichází David Datro Fofana.

70
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Ola Brynhildsen).
    67. Joel ASORO - 2:2

67
    Je srovnáno! Autorem branky je JOEL ASORO. Asistence: Pierre Bengtsson.

Lukáš Jasoněk

Branky: 6. Brynhildsen (Kaasa), 21. Kaasa (Breivik) – 44. Edvardsen (Wikheim), 67. Asoro (Bengtsson), 77. Radetinac (Asoro)

Karty:   59. Breivik (MLD), 65. Fjörtoft Lövik (MLD), 70. Brynhildsen (MLD) – 45. Risa B. (DJU), 58. Schüller (DJU)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:6.
    Molde FK: Karlström – Hansen, Haugan, Risa – Knudtzon (62. Eriksen), Breivik (79. Grödem), Mannsverk, Kaasa (71. Hussain), Fjörtoft Lövik – Eikrem (C) (71. D. Fofana), Brynhildsen.
    Náhradníci: Petersen – Björnbak, Bakke, Ödegard.

Trenér: Erling Moe.

Djurgårdens IF: Zetterström – Johansson, Löfgren, Danielson (C), Bengtsson – Finndell (83. Ekdal), Schüller, Banda (58. Eriksson) – Asoro (83. Sabović), Edvardsen, Wikheim (73. Radetinac).
    Náhradníci: Picornell – Ademi, Garcia Tsotidis, Holmberg.