Larnaka – Dynamo Kyjev 3:3 (kon.) | Curych – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Rennes 3:3 (kon.)
Lazio – Midtjylland 2:1 (kon.) | Ludogorec – Real Betis 0:1 (kon.) | Malmö – St.Gilloise 0:2 (kon.)
Eindhoven – Arsenal 2:0 (kon.) | Union Berlín – Braga 1:0 (kon.) | CZ Bělehrad – Trabzonspor 2:1 (kon.)
Ferencváros – Monaco 1:1 (kon.) | Freiburg – Olympiakos 1:1 (kon.) | Helsinki – AS Řím 1:2 (kon.)
Manchester Utd. – Šeriff Tiraspol 3:0 (kon.) | Nantes – Karabach 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Real Sociedad 0:2 (kon.)
Sturm Graz – Feyenoord 1:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (0:1)
Olympiakos Pireus
Čtvrtek 27.10.2022, 21:00 • Europa-Park Stadion, Freiburg • Evropská liga • Skupina G

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:14:18)

Červené karty: 0 – 1.

Freiburg zachránil aspoň bod a udržel svou neporazitelnost. Skupinu G vede už o šest bodů před druhým Karabachem. Olympiakos je po pěti zápasech na dvou bodech a kromě dnešního vítězství ztratil i jakoukoliv šanci na postup do jarních bojů v pohárové Evropě.

Ve druhé půli byl na hřišti pouze jeden tým. Freiburg ve vytrvalém tlaku utahal obranu Olympiakosu a začal hrozit takřka z každé útočné akce. Řecký tým díky skvělému Paschalakisovi dlouho odolával. O výhru přišel až ve třetí nastavené minutě, kdy jeden z mnoha rohových kopů přetavil ve vyrovnání na konečných 1:1 Lukas Kübler.

90+7

90+7
    Konečně došlo na tolikrát odkládaný roh. Obrat se ale nekonal, Kiliann Sildillia svůj souboj sice vyhrál, ale brána byla pro jeho hlavičku malá.

90+7
    Přibyly i další dvě žluté pro Retsose a Gintera. Estonský rozhodčí nehodlá tolerovat sebemenší strkanice.
    90+6. Červená karta po 2. žluté

90+6
    Ousseynou Ba si nedal pokoj. V mlýnici před brankou se nechal vyprovokovat a strčil do Gintera. Sudí Tohver ho nemilosrdně vyhodil druhou žlutou kartou během jediné minuty.

90+5
    Andreas Ntoi stál v cestě střely Eggesteina. Před rohovým kopem si zbytečnou žlutou kartu vykoledoval také Ousseynou Ba.

90+4
    Pierre Kunde něco povídal směrem k hlavnímu rozhodčímu. Tohver si to nenechal líbit a vytáhl žlutou kartu.
    90+3. Lukas KÜBLER - 1:1

90+3
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Olympiakos obřímu tlaku ve třetí minutě nastavení nakonec podlehl! Pod vyrovnávající gól se podepsal Christian Günter. Centrem od rohového praporku se spojil s LUKASEM KÜBLEREM a Paschalakis tentokrát nenašel na prudkou hlavičku žádnou odpověď.

90+2
    Grifův centr začal nebezpečně padat do branky. Paschalakis raději vyskočil ke své levé tyči a vyrazil míč na roh.

90+1
    Alexandros Paschalakis „ozdobil“ skvělý výkon mezi tyčemi žlutou kartou za úmyslné zdržování.

90
    Nastavuje se 6 minut.

89
    Kiliann Sildillia byl při dalším rohovém kopu stažen k zemi. Rozhodčí se na to podívali na videu, ale diváky nařízením pokutového kopu nepotěšili.
    88. Woo-Jong Džong zase nechal vyniknout gólmana

88
    Prodloužený roh Grifa. Na zadní tyči v dobré pozici hlavičkoval Džong, ale Paschalakis vytasil další světový zákrok!