Larnaka – Dynamo Kyjev 3:3 (kon.) | Curych – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Rennes 3:3 (kon.)
Lazio – Midtjylland 2:1 (kon.) | Ludogorec – Real Betis 0:1 (kon.) | Malmö – St.Gilloise 0:2 (kon.)
Eindhoven – Arsenal 2:0 (kon.) | Union Berlín – Braga 1:0 (kon.) | CZ Bělehrad – Trabzonspor 2:1 (kon.)
Ferencváros – Monaco 1:1 (kon.) | Freiburg – Olympiakos 1:1 (kon.) | Helsinki – AS Řím 1:2 (kon.)
Manchester Utd. – Šeriff Tiraspol 3:0 (kon.) | Nantes – Karabach 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Real Sociedad 0:2 (kon.)
Sturm Graz – Feyenoord 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
2:0 (1:0)
Arsenal FC
Čtvrtek 27.10.2022, 18:45 • PSV Stadion - Eindhoven • Evropská liga • Skupina A

Eindhovenu se dnes podařila odplata za minulou porážku, kdy v Anglii prohrál 1:0.
    Druhý poločas přinesl rozhodně atraktivnější hru, kdy se oba celky dostávaly častěji do útočení. PSV nakonec dokázalo vstřelit dvě branky. Celkem však pětkrát dostal míč do sítě, ale třikrát to bylo z ofsajdové pozice. Arsenal se snažil ještě něco s výsledkem udělat, ale PSV už si dokázalo bezpečně hlídat svůj náskok a taky hrozit z protiútoků .
    Oba celky před posledními zápasy ve skupině mají jistý postup ze skupiny. Ovšem rozdíl mezi oběma je jen dvou bodový a PSV ještě má možnost zabojovat o první místo! V posledním zápase má norský Bodo/Glimt, kde bude jistě favoritem. Arsenal narazí na Curych, kde bude taky favoritem. (20:41:13)

90+3

Zákroky brankáře Walter Benítez:3.

Zákroky brankáře Aaron Ramsdale: 2.

90+2
    Ovšem ani tento centr nepřinesl nic zajímavého a Walter Benítez už může pomýšlet na čisté konto.

90+2
    Po skrumáži se nakonec míč dostává na další roh, tentokrát z druhé strany.

90+1
    Arsenal si vypracoval ještě jeden roh...

90
    Tři minuty nastavuje hlavní sudí. O osudu dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

88
    Arsenalu už se rapidně krátí čas, navíc se jim nedaří usadit na polovině soupeře, potažmo před jeho šestnáctkou.

87
    Centr byl hodně přetažený, k míči si nabíhal Luuk de Jong, který nepříjemně dopadl na svou nohu. Nakonec se zvedá, i když s bolestivou grimasou.

86
    Roh pro domácí celek, který nyní může ukrojit další čas poblíž branky Arsenalu.

85
    Domácí celek má hru zcela pod kontrolou. Podařilo se jim otupit předešlý krátký tlak ze strany Arsenalu a nyní se hra hodně kouskuje, což jim jen nahrává.

84
    Střídání v týmu PSV Eindhoven:
    ze hřiště odchází Cody Gakpo, přichází Mauro Júnior.

83
    Blíží se závěrečné minuty zápasu a podle herního projevu PSV, to vypadá, že se jim odveta za minulé utkání podaří.

82
    Poslední minuty se více nehrálo, než hrálo, což není dobré pro hosty, ale výborné pro domácí.

81
    Emoce na hřišti pracují. Nyní se nesportovně zachoval Xhaka a taky vidí žlutou kartu.

81
    ze hřiště odchází Joey Veerman, přichází Guus Til.

80
    ze hřiště odchází Xavi Simons, přichází Noni Madueke,
    ze hřiště odchází Jarrad Branthwaite, přichází Jordan Teze.

80
    Simons držel míč delší dobu a nechtěl jej dát soupeři. To se nelíbilo hostujícím hráčům a poté ani rozhodčímu, který dal Simonsovi žlutou kartu za zdržování hry.