Tottenham – Aston Villa 0:2 (kon.) | Nottingham – Chelsea 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:2 (0:0)
Aston Villa FC
Neděle 01.01.2023, 15:00 • Tottenham Hotspur Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 18. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:10.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera prvního dne nového roku. (17:02:42)

Druhá půle už branky přinesla, k nelibosti většiny osazenstva padly obě do domácí sítě. Tottenham sice začal druhý poločas aktivněji, jenže inkasoval po chybě gólmana, který neudržel střelu z dálky v náruči, a zhruba o dvacet minut následoval druhý gól v síti Tottenhamu. Jeho hráčům se naopak nepovedlo překonat gólmana Aston Villy ani jednou, tomu hodně pomáhala obrana, na které si dnes Spurs vylámali zuby.

90+8

90+6
    Ollie Watkins se dostal k hlavičce, tu adresoval vysoko nad bránu, ale mrzet jej to příliš nemusí.

90+6
    Rohový kop pro hostující tým.

90+5
    Hra se odbývá u středového kruhu, míč mají v moci hráči Aston Villy, kteří si jdou pro cenné vítězství.

90+3
    Žlutá karta pro Aston Villu (Calum Chambers).

90+2
    Domácí se ještě snaží duel zdramatizovat, naráží ale na pevnou hostující obranu.