Southampton – Nottingham 0:1 (kon.) | Leeds – West Ham 2:2 (kon.) | Aston Villa – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Tottenham 0:4 (kon.)
Aston Villa FC
1:1 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
Středa 04.01.2023, 21:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 19. kolo

Po katastrofálním výkonu v prvním poločase se Aston Villa ve druhém poločase přeci jen zvedla a dokázala zápas vyrovnat díky trefě střídajícího Dannyho Ingse. V závěru mohly rozhodnout oba týmy, největší šanci ale zazdil až v poslední minutě nastavení Leon Bailey, jenž obešel brankáře Sá, pak ale minul jeho prázdnou branku. (22:57:23)

Držení míče: 56 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 6:12.

90+4

90+4
    Ohromná možnost domácích! Po nákopu z hloubi pole se Leon Bailey dostal za hostující obranu, obešel Josého Sá, ovšem minul prázdnou branku!

90+2
    Buendíův centr odhlavičkoval Kilman.

90+2
    Domácí zatlačili soupeře před jeho branku a snaží se o závěrečný nápor, zatím ale bez střeleckého zakončení.

90+1
    Rozhodčí Gillett oddaluje závěrečný hvizd o čtyři nastavené minuty.

90
    Další roh Nunese se neujal, míč se pak oklikou vrátil k tomuto hráči, jenž šikovně pronikl do pokutového území, domácím se jeho střelu povedlo zablokovat.

89
    Nunesův roh byl prodloužen ke Collinsovi, ten ale v plném běhu nedokázal míč zasáhnout, následovat ale bude další rohový kop.

89
    Rayan Ait-Nouri se nadechl k parádní individuální akci, zakončil ji prudkou ránou, kterou Martínez vyrazil jen před sebe, míč pak odkopl na rohový kop Tyrone Mings.

88
    Matheus Nunes mohl využít Nevesova zisku míče, z dálky ale mířil výrazně nad břevno.

88
    Na opačné straně se po Traorého přihrávce pokusil zahrozit Cunha, ovšem chyběla mu veškerá podpora spoluhráčů, o míč tak přišel.

87
    Leon Bailey se na zahuštěném prostoru uvolnil mezi třemi protihráči, pak jeho střelu stačil zablokovat Toti.

86
    Další útočná snaha Aston Villy je zastavena ofsajdem u postranní čáry.

84
    Po rychlé rozehrávce portugalského brankáře mohli hosté zamířit do rychlého brejku, Ait-Nouri si ale nezpracoval dobře přihrávku do volného prostoru, pak už byl u míče později než soupeř.

84
    S dalším rohovým kopem domácích si poradil José Sá a jistě stáhl míč do svých rukavic.