Cremonese – AS Řím 2:1 (kon.) | Juventus – Turín 4:2 (kon.)
US Cremonese
2:1 (1:0)
AS Řím
Úterý 28.02.2023, 18:30 • Stadio Giovanni Zini, Cremona • Italská Serie A • 24. kolo

82
    Žlutá karta pro tým AS Řím (Roger Ibañez).

75
    El Shaarawy ještě vzteky odpálil balón a vykoledoval si kartu.

58
    Sernicola hrál úmyslně rukou při nahrávce po levé straně a logickým vyústěním je žlutá karta.

52
    Bianchetti prostě musí dostat kartu za zákrok na otáčejícího se Belottiho na polovině hřiště.

46
    Jose Mourinho jde po minutě druhého poločasu na tribunu. Podle všeho nějakým způsobem okomentoval zákrok na Dybalu a čtvrtý sudí přivolal hlavního rozhodčího. Ten vytáhl přímou červenou kartu.

12
    Karta pro Ferrariho za ostrý skluz na půli na Belottiho, další zápas jej můžeme započítat mezi diváky.