Cremonese – AS Řím 2:1 (kon.) | Juventus – Turín 4:2 (kon.)
US Cremonese
2:1 (1:0)
AS Řím
Úterý 28.02.2023, 18:30 • Stadio Giovanni Zini, Cremona • Italská Serie A • 24. kolo

84
    Střídání v týmu US Cremonese:
    ze hřiště odchází Alex Ferrari, přichází Vlad Chiricheş,
    ze hřiště odchází Leonardo Sernicola, přichází Paolo Ghiglione.
    83. Daniel CIOFANI - 2:1

83
    Cremonese právě vstřelilo branku!
    DANIEL CIOFANI utáhl penaltu ke své levé tyči, Patrício trefil stranu a nechybělo mnoho, aby na ni dosáhl a vyrazil ji.

82
    Žlutá karta pro tým AS Řím (Roger Ibañez).
    81. Patrício podrazil Okerekeho, arbitr Piccinini nařídil penaltu

81
    Ciofani netrefil ideálně volej, ale míč propadl po teči obránce z pravé strany na zabíhajícího Okerekeho, ten posunul míč mezi pravou rukou a tělem Patrícia, ale za portugalským brankářem odpálil balón obránce Karsdorp. K tomu faulu došlo až ve chvíli, kdy by ani náhodou nezískal Okereke balón zpět. AS se hodně vzteká.

81
    Penalta pro Cremonese!

78
    ze hřiště odchází Chalres Pickel, přichází Pablo Galdames,
    ze hřiště odchází Franck Tsadjout, přichází Daniel Ciofani.

75
    El Shaarawy ještě vzteky odpálil balón a vykoledoval si kartu.
    71. Leonardo SPINAZZOLA - 1:1

71
    AS Řím právě vstřelil branku!
    LEONARDO SPINAZZOLA využil perfektně načasovaného nákopu Manciniho zprava na střed, zničehonic byl sám proti Carnesecchimu, zvedl hlavu a ze svého třetího doteku umístil svou střelu placírkou po zemi k brankářově levé tyči.

68
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Rick Karsdorp.

66
    ze hřiště odchází Felix Afena-Gyan, přichází Soualiho Meïté.

63
    ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Nemanja Matić,
    ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Stephan El Shaarawy,
    ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Tammy Abraham,
    ze hřiště odchází Nicola Zalewski, přichází Ola Solbakken.

58
    Sernicola hrál úmyslně rukou při nahrávce po levé straně a logickým vyústěním je žlutá karta.

52
    Bianchetti prostě musí dostat kartu za zákrok na otáčejícího se Belottiho na polovině hřiště.

46
    Jose Mourinho jde po minutě druhého poločasu na tribunu. Podle všeho nějakým způsobem okomentoval zákrok na Dybalu a čtvrtý sudí přivolal hlavního rozhodčího. Ten vytáhl přímou červenou kartu.
    17. Franck TSADJOUT - 1:0

17
    Valeri dobře vystoupil z levé strany a byl možná i faulovaný nohou soupeře. Mancini pak přihrál placírkou na hranici vápna, kde právě Valeri posunul pod sebe a FRANCK TSADJOUT překonal skákajícího Patrícia na bližší tyč. Hosté reklamovali, že Valeri si zpracoval míč rukou. To ale není pravda.

12
    Karta pro Ferrariho za ostrý skluz na půli na Belottiho, další zápas jej můžeme započítat mezi diváky.