Trnava – Martin 5:2 (kon.) | Humenné – Modré Krídla 4:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HC 19 Humenné
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0) Stav série: 3:2
Modré Krídla Slovan
sk Středa 22.03.2023, 18:00 • ZŠ Humenné • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    39:38
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Borov – 2 min., hrubosť.

    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Žabka – 2 min., hrubosť + 2 min., nešportové správanie.
     
    31:18
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Borov – 2 min., sekanie.
     
    27:41
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Markuš – 2 min., hrubosť.
     
    23:41
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Markuš – 2 min., sekanie.
     
    22:22
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Petráš – 2 min., podrazenie.
     
    20:49
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Žabka – 2 min., sekanie.
     
    15:31
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Novický – 2 min., hákovanie.
     
    10:18
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Novota – 2 min., držanie.
     
    03:03
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Demo – 2 min., nedovolené bránenie.

    Klaudia Kadlecová

    Branky a nahrávky: 23. Legalin (Vrábeľ, Lenďák), 38. Zahradník (Trandin), 42. Legalin (Novota, Vrábeľ), rozh. náj. Legalin – 13. Petráš (Jasenec), 34. Lukošík (Bohunický), 52. Fetkovič

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Legalin (HUM)
    1:0   Ožvald (MKD)
    2. série:
    2:0   Lačný (HUM)
    2:0   Jasenec (MKD)
    3. série:
    2:0   Zahradník (HUM)
    2:0   Preisinger (MKD)
    4. série:
    2:0   Krajňák (HUM)
    2:0   Lukošík (MKD)


    HC 19 Humenné: Durný (Krasanovský) – Jacko, Lenďák – Pulščák, Novický Kudin, Novota – Zekucia; – Vaško, Vrábeľ, Lačný – Borov, Krajňák, Horvát – Zahradník, Trandin, Legalin Farkaš, Markuš, Frič
    Trenér: Andrey Parfenov

    Modré Krídla Slovan: Baroš (Beke) – Bohunický, Žabka – Fereta, Marcinko – Březák, Myšiak – Demo, Trubač; – Ožvald, Preisinger, Fetkovič – Dej, Bezák, Petriska – Klučiar, Petráš, Jasenec – Lukošík, Polák, Matoušek
    Trenér: Ján Lipiansky

    Rozhodčí: Jobbágy, Kocúr – Tomáš, Pribula
    Humenné 4 2 Modré Krídla
    #1 Úterý 14.03.2023 • 18:00
    Humenné - Modré Krídla 4:1
    #2 Středa 15.03.2023 • 18:00
    Humenné - Modré Krídla 0:1
    #3 Sobota 18.03.2023 • 13:45
    Modré Krídla - Humenné 1:5
    #4 Neděle 19.03.2023 • 16:00
    Modré Krídla - Humenné 4:3 po prodl.
    #5 Středa 22.03.2023 • 18:00
    Humenné - Modré Krídla 4:3 po s.n. (2:0)
    #6 Pátek 24.03.2023 • 13:45
    Modré Krídla - Humenné 2:3 po prodl.
    ocianews.com