Buffalo – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Detroit 6:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 4:5 (po pr.)
Arizona – Dallas 2:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:1 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:4 (kon.)

37:29
    A ještě jedna střela, pro změnu od Blaise z mezikruží. Záhy je hra přerušena a bude se vylučovat. Dvě minuty dostane právě Blais, který sekl do bránícího Fabbra.

28:58
    Problémy pro Nashville. Cal Foote dostává dvě minuty za krosček před brankovištěm a 20 sekund budou domácí jen ve třech.

27:18
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Kiefer Sherwood – 2 min., podrážení.

24:13
    Kiefer Sherwood – 2 min., držení.

17:41
    Tyler Pitlick – 2 min., vražení na hrazení.

14:28
    Cole Smith a Sammy Blais dostávají dvě minuty za hrubost. K tomu Smith dostává ještě dvě minuty za podražení a hosté si tak zahrají přesilovku.

05:54
    Joshua Leivo – 2 min., krosček.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Novak (Evangelista), 8. Glass (Novak, Evangelista), 28. Sissons, 34. Evangelista (Sherwood, Novak), 52. Trenin, 59. Tomasino (Barrie, Novak) – 49. Rosén (Toropčenko)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh (A), Fabbro, Barrie (A), Gravel, C. Foote, Stastney – Glass, Afanasjev, Tomasino – Evangelista, Sherwood, Novak – Sissons (A), Co. Smith, Trenin – Asplund, McCarron, Jankowski.
    Trenér: John Hynes

St. Louis Blues: Greiss (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Scandella, Faulk (A), Rosén, Krug – Saad, B. Schenn (A), Vrána – Kapanen, Kyrou, Blais – Toropčenko, N. Walker, T. Pitlick – Neighbours, L. Brown, Leivo.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Rank, Hebert – Gawryletz, Smith

Diváci: 17348