Švýcarsko – Slovensko | 0:2 (kon.) |
Montreal – Boston | 4:5 (kon.) | | | Florida – Carolina | 4:6 (kon.) | | | Tampa – Detroit | 5:0 (kon.) |
Washington – New Jersey | 4:5 (po pr.) | | | Buffalo – Ottawa | 4:3 (po pr.) | | | Columbus – Pittsburgh | 3:2 (po pr.) |
NY Rangers – Toronto | 2:3 (kon.) | | | Nashville – Minnesota | 4:3 (po pr.) | | | Dallas – St. Louis | 1:0 (kon.) |
Colorado – Winnipeg | 4:2 (kon.) | | | Chicago – Philadelphia | 4:5 (po pr.) | | | Edmonton – San Jose | 5:2 (kon.) |
Anaheim – Los Angeles | 3:5 (kon.) | | | Arizona – Vancouver | 4:5 (po pr.) | | | Seattle – Vegas | 1:3 (kon.) |
Kanada – Švédsko | 3:2 (po pr.) | | | Švýcarsko – Japonsko | 5:1 (kon.) | | | Finsko – Německo | 8:2 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 1:5 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 4:1 (kon.) | | | Slovensko – Švédsko | 0:6 (kon.) |
Česko – Finsko | 1:3 (kon.) |
Sparta – Jungadler Mannheim | 3:6 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Slovakia Lions – Nitra | 3:4 (kon.) |
Plzeň – Jungadler Mannheim | 5:1 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 1:4 (kon.) |
Red Boys Prague – P&T Academy | 2:4 (kon.) | | | PP Academy – Czech Ice Hockey Academy | 3:4 (kon.) | | | Red Boys Prague – P&T Academy | 7:5 (kon.) |
PP Academy – Czech Ice Hockey Academy | 3:6 (kon.) | | | West Select – Young Hockey Košice | 5:2 (kon.) | | | Stasa Hockey – RJJ Academy | 2:0 (kon.) |
West Select – Young Hockey Košice | 4:1 (kon.) | | | Stasa Hockey – RJJ Academy | 4:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Hungary Talent | 5:9 (kon.) |
PP Academy – RJJ Academy | 10:4 (kon.) | | | Hockey Festiwal Team – Teplice | 5:9 (kon.) | | | Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice | 5:6 (kon.) |
CZP NIX Hockey – Pukémoni | 3:9 (kon.) | | | Red Boys Prague – West Select | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | East Select – Czech Dragons | 6:10 (kon.) |
P&T Academy – Stasa Hockey | 4:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – RJJ Academy | 4:15 (kon.) | | | Hungary Talent – PP Academy | 3:7 (kon.) |
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy | 3:15 (kon.) | | | Teplice – Young Hockey Košice | 5:3 (kon.) | | | CZP NIX Hockey – Red Boys Prague | 0:0 (16:00) |
Pukémoni – West Select | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | East Select – P&T Academy | 6:9 (kon.) | | | Czech Dragons – Stasa Hockey | 5:3 (kon.) |
konec
Finsko
8:2
(1:1, 3:1, 4:0)
Německo
Jakub Ruč
Branky a nahrávky:
11. Nylundová (Vesaová, Sundelinová), 21. Nieminenová (Savolainenová, Hiirikoskiová), 26. Nieminenová (Tulusová), 29. Nieminenová (Hiirikoskiová, Laitinenová), 46. Liikalaová (Parkkonenová, Nieminenová), 49. Hiirikoskiová (Laitinenová), 50. Vesaová, 60. Karjalainenová (Vainikkaová, Liikalaová) – 11. Weidenfelderová (Feldmeierová, Haiderová), 22. Wagnerová (Karpfová, Harková)
Rozhodčí: Cookeová, Dewarová – Jonáková, Saarimäkiová
Diváci: 679
Neproměněná penalta:
Finsko:
Keisalaová (Aholaová) – Hiirikoskiová (C), Laitinenová, Savolainenová, Rantalaová, Karjalainenová, Parkkonenová, Lindstedtová – Vainikkaová, Tulusová (A), Yrjänenová – Liikalaová, Vanhanenová, Nieminenová (A) – Sundelinová, Nylundová, Vesaová – Antti-Roiková, Rakkolainenová, Montonenová – Havanaová.
Náhradníci:
Trenér: Juuso Toivola
Německo: Abstreiterová (50. Mayová) – Strobelová, Gleissnerová (C), Harková, Jobst-Smithová, Strompfová, Botthofová, Schaffrathová – Feldmeierová, Delarbreová, N. Eisenschmidová – Weidenfelderová, Klugeová (A), Lu. Welckeová – Wagnerová, Karpfová (A), Haiderová – Voigtová, Bartschová, Christofová – Schieferová.
Náhradníci:
Trenér: Thomas Schadler
Náhradníci:
Trenér: Juuso Toivola
Německo: Abstreiterová (50. Mayová) – Strobelová, Gleissnerová (C), Harková, Jobst-Smithová, Strompfová, Botthofová, Schaffrathová – Feldmeierová, Delarbreová, N. Eisenschmidová – Weidenfelderová, Klugeová (A), Lu. Welckeová – Wagnerová, Karpfová (A), Haiderová – Voigtová, Bartschová, Christofová – Schieferová.
Náhradníci:
Trenér: Thomas Schadler
Rozhodčí: Cookeová, Dewarová – Jonáková, Saarimäkiová
Diváci: 679
Jule Schieferová – 2 min., podrážení.
ze hřiště odchází Sandra Abstreiterová, přichází Johanna Mayová.
Nelli Laitinenová – 2 min., nedovolené bránění.
Carina Strobelová – 2 min., hrubost.
Svenja Voigtová – 2 min., podrážení.
Carina Strobelová – 2 min., hákování.
Sofianna Sundelinová – 2 min., krosček.
Petra Nieminenová – 2 min., vražení na hrazení.