Žižkov – Ml. Boleslav B 1:2 (kon.) | Pardubice B – Brozany 1:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav B
Neděle 30.04.2023, 10:15 • Seifertova ulice, Praha 3–Žižkov • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo
    73. Tomáš KRÁL - 1:2

73
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Žižkov se dostává do kritické situace, kterou dosud v sezóně snad nepoznal! Boleslavská rezerva se osmnáct minut před koncem základní hrací doby ujímá vedení díky hlavičce TOMÁŠE KRÁLE, který hlavičkou přetavil hostující standardku ve druhý gól – 1:2!
    36. Denis KAULFUS - 1:1

36
    Tomu říkám bojovnost! Tribuny žižkovského stadionu teď umlčel DENIS KAULFUS, který se po velkém boji zbavil dotěrného Treglera a zakončením přesně mezi nohy vysunutého Švengera vyrovnal stav utkání – 1:1!
    22. Jaroslav TREGLER - 1:0

22
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Úvodní gól, který v Seifertově ulici nějakou dobu visel ve vzduchu, je realitou! Žižkov přetavuje svou výraznou aktivitu v první branku a ve dvaadvacáté minutě se ujímá vedení poté, co JAROSLAV TREGLER po Jiráskově rohu hlavou nasměroval míč za bezmocného Šeráka – 1:0!