Žižkov – Ml. Boleslav B 1:2 (kon.) | Pardubice B – Brozany 1:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav B
Neděle 30.04.2023, 10:15 • Seifertova ulice, Praha 3–Žižkov • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

84
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B:
    ze hřiště odchází Martin Rulc, přichází Petr Hradec.

81
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Michal Řezáč, přichází Ibrahima Sow.

78
    Šeráka vytáhla z bryndy branková konstrukce, kterou svým zakončením orazítkoval Muleme! Od vyrovnávacího gólu nás dělily centimetry!

76
    ze hřiště odchází Patrik Dohalský, přichází Matěj Malý,
    ze hřiště odchází Denis Kaulfus, přichází Jan Vostřel.

74
    Milan Novák (MBB) fauloval na levé straně a rozšiřuje řady hráčů, kteří dnes viděli žlutý kartónek.
    73. Tomáš KRÁL - 1:2

73
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Žižkov se dostává do kritické situace, kterou dosud v sezóně snad nepoznal! Boleslavská rezerva se osmnáct minut před koncem základní hrací doby ujímá vedení díky hlavičce TOMÁŠE KRÁLE, který hlavičkou přetavil hostující standardku ve druhý gól – 1:2!

70
    Oba hráči se už zdají být v pořádku a budou pokračovat v zápase, Jakub Vlček (MBB) si za nevybíravé počínaní ve vápně mimochodem odnáší žlutou kartu.

70
    ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Josef Bazal,
    ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Michal Petráň.

64
    ze hřiště odchází Matthias Leitl, přichází Adam Tichý,
    ze hřiště odchází Vojtěch Stránský, přichází Matyáš Vojta.

57
    ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází Václav Prošek.

56
    Hostům se po velmi chaotické situaci podařilo protlačit míč do žižkovské svatyně, jenže jejich zásah nemůže být uznán kvůli ofsajdu!

56
    Jaroslav Tregler (ZIZ) si krom gólu do statistik zapíše také žlutou kartu, uvidíme boleslavskou standardku z nadějné pozice. Tohle by nemuselo být špatné...

47
    Ale pozor, hosté mohli dokonat obrat! Z dobré pozice nyní zakončoval Vlček, který ale míč poslal jen těsně vedle vzdálenější tyče domácí klece!

41
    V závěru poločasu mohl Žižkovu vrátit náskok Štrombach, který se dostal za nedůslednou boleslavskou obranu a z bezprostřední blízkosti malého vápna míč nasměroval na Šeráka!

38
    Hlavnímu rozhodčímu došla trpělivost, v Seifertově ulici dnes se poprvé žlutilo. Za útočný faul dostal formální napomenutí Matyáš Coňk (MBB).
    36. Denis KAULFUS - 1:1

36
    Tomu říkám bojovnost! Tribuny žižkovského stadionu teď umlčel DENIS KAULFUS, který se po velkém boji zbavil dotěrného Treglera a zakončením přesně mezi nohy vysunutého Švengera vyrovnal stav utkání – 1:1!
    22. Jaroslav TREGLER - 1:0

22
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Úvodní gól, který v Seifertově ulici nějakou dobu visel ve vzduchu, je realitou! Žižkov přetavuje svou výraznou aktivitu v první branku a ve dvaadvacáté minutě se ujímá vedení poté, co JAROSLAV TREGLER po Jiráskově rohu hlavou nasměroval míč za bezmocného Šeráka – 1:0!

19
    Pokud jsem dobře viděl, tak Štrombach přímo od rohového praporku málem balón nasměroval pod břevno! Šerák se ale blýskl skvělým zákrokem a míč vysunul mimo nebezpečí!

1
    Hostující obrana se hned zkraje utkání neukázala v tom nejlepším světle! Do obrovské šance se po chybné rozehrávce Bolky dostal Jirásek, který ale z bezprostřední blízkosti svatyně míč poslal padáčkem nad břevno. Moc nechybělo...