SK Hokejbal Letohrad
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 3:2
HBC Pardubice
Sobota 20.05.2023, 14:00Coalsoft play-off Extraligy • Semifinále

Velmi vyrovnaný duel muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se radovali domácí hokejbalisté! Pardubičtí si vybojovali bronzové medaile a Jeleny čeká ve finále suverénní Kert Park Praha.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou! (16:04:24)

50:59
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Jeden z hostujících beků ztratil hokejku, a právě přes něj šla klíčová přihrávka celého utkání! Macháček naznačil střelu, čímž vytáhl Foršta z branky, a přihrál do úhlu na VÍTA ROZLÍLKA, jenž střelou do odkryté sítě rozhoduje o postupu domácích! 3:2. Asistence: Michal Macháček.

49:20
    Dělovku Česáka viděla už většina domácích fanoušků v brance, ale proti stál přesný Novák.

48:41
    I přes dobré napadání si Školoudík dokázal poradit a rozehrál velmi přesně.

47:48
    Rozlílek utekl podél levého mantinelu, ale na jeho snahy nenavázal nikdo ze spoluhráčů.

47:20
    I Kohoutek na druhé straně ozkoušel pozornost Foršta.

45:41
    Pokus Zajíčka na překonání gólmana nestačil.

45:01

Při závěrečné powerplay se dokázal prosadit Tomáš Zajíček a ještě nás tak čeká prodloužení!

45:00

44:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je vyrovnáno! Moravec posunul mezi kruhy na TOMÁŠE ZAJÍČKA, který milimetrovou ranou trefil volný prostor na zadní tyči! 2:2. Asistence: Luboš Moravec a Pavel Kubeš.

44:10
    Hosté hrají bez gólmana!

43:41
    Bekhendový pokus Bílého z rohu hřiště vyráží Novák před sebe.

42:55
    Hosté další výpad startují od vlastního brankáře, už jim moc času na vyrovnání nezbývá.

42:36

42:27

42:14
    Domácí okamžitě po buly vyhazují přes všechny čáry a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

Štěpán Navrátil

Branky a nahrávky: 2. Cvejn (Bogdány), 4. Hubálek (Bogdány), 51. Rozlílek (Macháček) – 14. Langr (Bílý), 45. Zajíček (Moravec, Kubeš)

SK Hokejbal Letohrad: Novák (Sterenčák) – Adamec, Anýž (A), Bečka, Doskočil, Dostál, Krejsa, Lajčiak (A), Lux – Bogdány, Chovanec, Cvejn, Faltejsek, Faltus, Halbrštát (C), Kohoutek, Hubálek, Levý, Macháček, Rozlílek, Šíma
    Trenér: Tomáš Friml

HBC Pardubice: Foršt (Třináctý) – Deml, Geisler, Krejčí (A), Novotný, Školoudík, Vlasák (C), Zajíček – Bílý, Březina, Česák, Förstl, Janeček, Kubeš, Langr, Licek, Moravec, Strouhal (A)
    Trenér: Jiří Mašík

Rozhodčí: Martin Kettner, Michal Záhora