Lecce – Spezia 0:0 (kon.) | Turín – Fiorentina 1:1 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
Udinese – Lazio 0:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 21.05.2023, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 36. kolo
    66. Antonio SANABRIA - 1:1

66
    Turín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ANTONIO SANABRIA. Tak to byl z domácí strany blesk z čistého nebe. Alessandro Buongiorno (Turín) podpořil po levé straně útok Turína, z levé strany poslal míč po zemi na malé vápno. Tam byl Sanabria, který s pomocí teče domácího obránce dostal míč k tyčce.
    48. Luka JOVIĆ - 0:1

48
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKA JOVIĆ. Tak to je pro Turín hodně velké mrzení. Inkasuje hned po třech minutách druhého poločasu. Kouamé poslal ze strany balon na malé vápno. Tam byl osamocen nový muž na hřišti Jović, jenž dostal hlavičkou balon do domácí sítě.