Lecce – Spezia 0:0 (kon.) | Turín – Fiorentina 1:1 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
Udinese – Lazio 0:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 21.05.2023, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 36. kolo

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Luca Ranieri.

80
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Pietro Pellegri.

77
    Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Alessandro Bianco).

73
    ze hřiště odchází Rolando Mandragora, přichází Alessandro Bianco,
    ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Jonathan Ikoné.
    66. Antonio SANABRIA - 1:1

66
    Turín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ANTONIO SANABRIA. Tak to byl z domácí strany blesk z čistého nebe. Alessandro Buongiorno (Turín) podpořil po levé straně útok Turína, z levé strany poslal míč po zemi na malé vápno. Tam byl Sanabria, který s pomocí teče domácího obránce dostal míč k tyčce.

65
    ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Josip Brekalo.

61
    ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Valentino Lazaro.

61
    ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Ola Aina,
    ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Alexej Mirančuk.

60
    Wilfried Stephane Singo (Turín) se prezentoval šlapákem ve vápně Fiorentiny a právem vidí žlutou kartu.

56
    Ricci poslal po rohu balon na zadní tyči, tam byl Alessandro Buongiorno (Turín), ale jeho ekvilibristické zakončení minulo branku Fiorentiny.
    48. Luka JOVIĆ - 0:1

48
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKA JOVIĆ. Tak to je pro Turín hodně velké mrzení. Inkasuje hned po třech minutách druhého poločasu. Kouamé poslal ze strany balon na malé vápno. Tam byl osamocen nový muž na hřišti Jović, jenž dostal hlavičkou balon do domácí sítě.