Plzeň – Kölner Haie 3:2 (kon.) | Plzeň – Újpesti TE 6:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
6:3 (3:2, 3:0, 0:1)
Újpesti Torna Egylet
Pátek 04.08.2023, 17:15 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Je dobojováno, Plzeň vítězí i ve druhém pátečním zápase, po Kolínu nad Rýnem porazila 6:3 maďarské Úpjesti, které naopak prohrálo i své druhé utkání. Hrdinou večera byl Adam Fehér, který hostům nasázel hattrick. Turnaj pokračuje zítra druhým dnem, kdy oba celky opět odehrají dva zápasy. (19:17:04)

59:22
    I v poslední minutě musel do akce maskovaný muž inidánů, leč i přes snahu, na vítězství Škody se již nic nezmění.
    58:40 János Bulcsú LÁSZLÓFFY - 6:3

58:40
    Újpesti TE vstřelili branku!
    Tak ještě jedna kosmetická úprava skóre. Marcell Mayer se řítil sám na Františka Šátavu, kterého překonat nedokázal. Avšak celá akce pokračovala a jeho práci dokončil JÁNOS BULCSÚ LÁSZLÉFFY, který dopravil puk za brankáře Škody. Asistence: Marcell Mayer.

58:18
    Daniel Křepel si nabruslil do útočné třetiny, z vrcholu pravého kruhu vyzkoušel pozornost brankáře, ten puk přece jen našel ve své rukavici.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Puk se nepříjemně odrazil před branku domácího brankáře, ten nicméně dával pozor a nenechal se touto situací překvapit.

55:48
    K ojedinělé střele se dostal maďarský obránce Osztoics, avšak puk až k brankáři Škody nedoletěl. Utkání už mírně ztratilo své tempo a spíše se jen dohrává.

54:24
    Těžko říct kolikáté přečíslení to bylo v tomto zápase. Přibyl v situaci dvou na jednoho našel na levém křídle Daniela Křepela, ten ale poslal kotouč jen do hrudního koše brankáře SImonky.

53:53

52:59
    František Šátava skvěle zareagoval na změnu hry a ránu z pravého kruhu ukryl do své lapačky. Za tento zákrok mu diváci mohli jen zatleskat.

52:20
    I v tomto oslabení se zatím Škodovka velmi dobře brání, hosté se ještě prakticky ani nedostali do útočné třetiny.

51:53
    Oddechový čas pro tým Újpesti Torna Egylet.