Rosice – Znojmo 1:1 (kon.) | Hodonín – Frýdlant n/O 1:0 (kon.) | Hlučín – Hranice 3:1 (kon.)

Hlučín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ KANIA, který završuje hattrick.

90+1
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Vymětalík).

88
    Hranice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAKUB ROLINC.

80
    Střídání v týmu SK Hranice:
    ze hřiště odchází Berčík, přichází Cverna.

77
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Mládek, přichází Hasala.

ze hřiště odchází Hapal, přichází Jasenský.

70
    ze hřiště odchází Tomšů, přichází Wala,
    ze hřiště odchází Moučka, přichází Kobza.

63
    ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Ptáček.

ze hřiště odchází Červenka, přichází Pak.

57
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Kovala).

46
    ze hřiště odchází Cagaš, přichází Koláček,
    ze hřiště odchází Vavřík, přichází Rolinc.

46

45

7
    Autorem branky je LUKÁŠ KANIA.

5

Vážení čtenáři, z důvodu absence videa, vám dnes přineseme ze zápasu pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

1

FC Hlučín: Murin – Kovala, Holzer, Tomšů, Praus, Kania, Smékal, Mládek (C), Moučka, Kolaska, Buchvaldek
    Náhradníci: Kolenko – Levčík, Hasala, Ptáček, Kobza, Wala
    Trenér: Ondřej Smetana

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kuchař (C), Grygar, Beňa, Červenka, Cagaš, Berčík, Markovič, Hapal, Vymětalík
    Náhradníci: Cverna, Jasenský, Pak, Koláček, Rolinc, Opatřil, Páleník
    Trenér: Roman Matějka

Rozhodčí: Dedek – Šafrán, Jurajda.

SK Hranice

Hranice v prvním zápase letošní sezony remizovaly 2:2 s béčkem Zlína. Sice se dostali do vedení, i do kabin se odcházelo za příznivějšího stavu pro domácí Hranice, avšak v druhém poločase béčko Zlína zápas otočilo a vypadalo to, že si z Hranic odveze všechny body. Avšak pět minut před koncem se podařilo srovnat Hapalovi a zajistit tak alespoň bod na úvod sezony.

FC Hlučín

Hlučín svůj vstup do sezóny zvládl skvěle, když v prvním utkání zvítězil nad nováčkem z Bohunic 0:3. Již po prvním poločase svítilo na tabuli skóre 0:2, v druhém poločase pak ještě jednu branku přidal Ptáček. Minulou sezonu skončil Hlučín na druhém místě v tabulce, určitě tak bude patřit mezi favority i v letošní sezoně.