Arsenal – Nottingham 2:1 (kon.) | Bournemouth – West Ham 1:1 (kon.) | Brighton – Luton 4:1 (kon.)
Everton – Fulham 0:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Newcastle – Aston Villa 5:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:1 (0:0)
West Ham United
Sobota 12.08.2023, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 1. kolo

Děkuji za pozornost a krásný zbytek dne. (18:03:43)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:11. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:14.

Druhý poločas byl z obou stran mnohem lepší a více dynamický narozdíl od prvního poločasu. Hned v úvodu druhého dějství otevřela skóre momentálně asi největší hvězda West Hamu Jarrod Bowen, který po přihrávce od Tomáše Součka parádně zavěsil do levé části branky. Domácí se dlouho snažili srovnat a měli několik příležitostí včetně Rothwellova břevna, avšak marně. S ubývajícím časem se tlak domácích stupňoval, který nakonec vyústil ve srovnání díky skvělému výběru místa Solankeho. Oba týmy nakonec z vyrovnaného zápasu berou zasloužený bod.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Chris Mepham).
    Mepham zakopl míč a zaslouženě vidí žlutou kartu.

90+6
    Do obrovské šance se okamžitě dostal Cornet a vyžadoval penaltu, ale souboji ve vápně předcházel ofsajd.

90+5
    Střídání v týmu West Ham United:
    ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Maxwel Cornet.

90+4
    Žlutá karta pro tým West Ham United (Lucas Paquetá).
    Tak přece jen Paquetá žlutou kartu obdržel. Rozhodčí mu sečetl všechny jeho přestupky z průběhu celého zápasu.

90+3
    Rothwellův centr bohužel skončil pouze v zámezí.

90+2
    Po nákopu na Ingse byla hra přerušena, jelikož právě Ings vybíhal z ofsajdu.

90+1
    Moore vybojoval další rohový kop pro domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Hill se dokázal vyrovnat Benrahmovi ve sprinterském souboji a následně ho i odstrčil od míče.