Sevilla – Valencia 1:2 (kon.) | Real Sociedad – Girona 1:1 (kon.) | Las Palmas – Mallorca 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 0:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:0)
Girona FC
Sobota 12.08.2023, 17:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:01:51)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 22:9.

Je konec! Nakonec z toho je dnes remíza a oba týmy získávají po bodu. Domácí celek sice vedl již od páté minuty, jenže své vedení udržet nedokázal. V 72. minutě se totiž hlavou prosadil střídající Artěm Dovbyk, jemuž míč poslal nádherným lobem Viktor Cygankov. Jiná branková příležitost k vidění ani nebyla.

90+5

90+3
    Utkání se už víceméně jenom dohrát. Hráči v pruhovaných dresech se sice snaží ještě o rozhodnutí, ale nemají pořádně seřízená mířidla...

90+2
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Paulo Gazzaniga).

90+1
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Arnau Martínez, přichází Espinosa.

90+1
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad (Umar Sadiq).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

89
    Domácí hráči vybojovali rohový kop, i když se to ani trochu nelíbí Igoru Zubeldiovi. Navíc se dostali k zakončení, ale to nebylo vůbec přesné.

88
    Navíc nijak velké nastavení se asi očekávat nedá, jelikož se neošetřovalo, video kontrolováno také nebylo. Tak uvidíme, kolik si zahrajeme nad čas.

87
    Real je v posledních minutách aktivnější, jenže se nemůže dostat do nějaké vyložené šance. Gironě funguje obrana v posledních momentech hodně slušně.

86
    ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Iván Martín.

86
    A posledních pět minut do konce základní hrací doby! Stav je vyrovnaný a nejspíše tak i zůstane.

85
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad de Fútbol (Jon Ander Olasagasti).

84
    Jeden z hráčů Sociedadu se snažil prosadit individuální akcí, jenže ta celkem záhy skončila.

83
    Jeden z domácích hráčů, byl zastaven na hranici vápna a vůbec se mu to nelíbilo. Rozhodčí mu ale okamžitě ukazuje, ať vysává a nechává pokračovat.

81
    Hráči v černém to znovu zkouší po pravé straně, jenže tam je domácí obrana dobře zformována.