Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 5:1 (kon.) | Humenné – HC Slovan 3:8 (kon.)
Zvolen – Michalovce 4:1 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 2:6 (kon.) | Trenčín – Poprad 4:0 (kon.)
konec
HC 19 Humenné
3:8 (1:3, 1:0, 1:5)
HC SLOVAN Bratislava
sk Neděle 17.09.2023, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  52:56
  Humenné dáva gól!
  Humenné opäť veľmi rýchlo využilo presilovku. MARTIN KRAJŇÁK dostal prihrávku na modrú, prešiel s pukom bližšie k bráne a spomedzi kruhov prestrelil Coreaua.
  Asistencia: Kirill Diakov
   
  49:24
  Slovan Bratislava dal gól!
  Slovanu to tam padá takmer z každého zakončenia, LIAM PECARARO krátko napriahol a čisto prestrelil Kozela, ktorý len pred chvíľou vystriedal Galimova.
  Asistencie: Ian Scheid, Christopher Brown
   
  47:52
  Slovan Bratislava dal gól!
  Belasí sa poriadne rozbehli, Fominykh si to namieril pomedzi dvoch brániacich hráčov, síce neprešiel, puk sa ale odrazil k PATRIKOVI MASNICOVI, ktorý nekompromisne prestrelil gólmana Humenného a zaznamenáva druhý gól v zápase.
  Asistencia: Daniil Fominykh
   
  47:15
  Slovan Bratislava dal gól!
  Scheid prihral Pecararovi na ľavú stranu, ten krížnou prihrávkou našiel medzi kruhmi úplne voľného SAMUELA TAKÁČA, ktorý prudkou strelou zvyšuje už na 6:2.
  Asistencia: Ian Scheid
   
  43:38
  Slovan Bratislava dal gól!
  ALEX VÝHONSKÝ strieľal z podobnej pozície ako pred chvíľou, jeho prudká strela z pravého kruhu skončila v bližšom hornom rohu brány. Galimov nestihol zareagovať.
  Asistencie: Michal Beňo, Tomáš Török
   
  40:55
  Slovan Bratislava dal gól!
  Z ničoho nič prichádza štvrtý gól Slovana, po prihrávke Takáča mal rýchlosť JAKUB MINÁRIK a strelou z ľavej strany prestrelil Galimova.
  Asistencia: Samuel Takáč
   
  37:35
  Humenné dáva gól!
  DENIS PARSHIN potvrdil, že sa mu proti Slovanu darí, utiekol obrane Slovana a obstrelil aj Coreaua v bránke. 2:3 z pohľadu domácich, ktorí budú teraz ešte nebezpečnejší.
  Asistencia: Kirill Diakov
   
  15:55
  Slovan Bratislava dal gól!
  Slovan vyhráva už 3:1. Findlay nabil na os ihriska ZACHOVI O´BRIENOVI, ktorý strieľal z prvej takmer od modrej čiary a prestrelil Galimova, ktorý mal zakrytý výhľad.
  Asistencie: Brett Findlay, Andrej Golian
   
  13:06
  Slovan Bratislava dal gól!
  Pecararo vystrelil, Galimov nedokázal prikryť puk, v skrumáži pred bránou sa presadil CHRISTOPHER BROWN.
  Asistencie: Liam Pecararo, Zach O´Brien
   
  11:00
  Slovan Bratislava dal gól!
  Je vyrovnané. Belasí lepšie zvládli súboj pri mantineli a dostali sa do prečíslenia dvoch proti jednému, Brown pripravil gól pre PATRIKA MASNICU, ktorému prihral medzi kruhy a mladý útočník Slovana prestrelil Galimova.
  Asistencie: Christopher Brown, Alex Výhonský
   
  06:14
  Humenné dáva gól!
  Humenné strieľa prvý domáci extraligový gól. Jeho autorom je VITALIJS PAVLOVS. Diakov prihral Kriškovi na pravý kruh, Kriška zamieril a Pavlovsovi stačilo nastaviť hokejku. Humenné potrebovalo iba šesť sekúnd na využitie presilovky.
  Asistencie: Martin Kriška, Kirill Diakov

  Daniela Mesíková

  Branky a nahrávky: 7. Pavlovs (Kriška, Diakov), 38. Parshin (Diakov), 53. Krajňák (Diakov) – 11. Masnica (Brown, Výhonský), 14. Brown (Pecararo, O´Brien), 16. O´Brien (Findlay, Golian), 41. Minárik (Takáč), 44. Výhonský (Beňo, Török), 48. Takáč (Scheid), 48. Masnica (Fominykh), 50. Pecararo (Scheid, Brown)


  HC 19 Humenné: Galimov (48. Kozel) – Novický, Diakov, Sergienko, Meliško, Fereta, Glazkov – Kriška, Pavlovs, Handlovský – Parshin, Kuru, Lapšanský – Vaško, Linet, Borov – Lačný, Krajňák, Ragan
  HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Baroš) – Scheid, Golian, Maier, Sersen, Romančík, Beňo, Gachulinec – Pecararo, Findlay, O´Brien – Fominykh,, Minárik, Takáč – Török, Brown, Lukošík – Masnica, Petráš, Výhonský – Jendek

  Rozhodčí: Stano, Žák – Šoltés, Gegáň
  bahis siteleri