Columbus – Washington 2:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | Tampa – Florida 3:6 (kon.)
Toronto – Detroit 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 0:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:4 (kon.) | Nashville – Carolina 5:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Los Angeles – San Jose 4:3 (po pr.) | Anaheim – Arizona 2:4 (kon.) | Vegas – Colorado 4:3 (kon.)
Nashville Predators
5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
Carolina Hurricanes
Pátek 06.10.2023, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Přeji vám krásné ráno a u dalších zápasů NHL přípravy se na vás budu těšit. (04:48:11)

Dnes byli Predátoři jasně lepším týmem. Více drželi puk a Canes k ničemu nepustili. Zápas skončil 40:40 na střely, přičemž Preds dali o čtyři branky více. Mohla za to nejspíše téměř celá základní sestava, oproti týmu Caroliny. Rozhodla první a druhá třetina. V poslední se spíše dohrávalo. Preds ukázali, že pomalu sehrávají své přesilové hry.

59:30
    Predátoři si v oslabení vedou bez chybně a vedou zápas do vítězného konce.

58:51
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Parssinen – 2 min., sekání.

Preds dohrají zápas ve čtyřech.

58:05

58:05
    Hosté ustáli i nebezpečnou střelu Tomasina.

56:30
    Carolina skvěle stojí uprostřed své třetiny a zachytává všechny přihrávky domácích.

56:05
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě.

55:45
    Fagemo se z ničeho nic dostal po skvělém pasu do samostatného úniku. Zkusil střelu, kterou Kochetkov chytil.

55:00
    Do konce zápasu zbývá posledních 5 minut. Vypadá to, že oba celky je chtějí dohrát v klidu. Dbá se hlavně na to, aby se nikdo nezranil.

54:30
    Preds ometli puk podél mantinelu. Hráči za ním spěchali, ale Canes byli rychlejší.

54:00
    Canes z protiútoku zahrozili dvěma projektily. Saros je však velmi jistý.

53:10
    O'Reilly se najednou ocitnul sám před Kochetkovem. Jeho stahovačka mu však nevyšla. Kochetkov ji vypíchnul.

53:00
    Oba celky házejí puk vzduchem na půlku svých soupeřuů.

52:05
    Puk však ztratili a hrají Canes.

52:00
    Preds byli vyhnáni před svou vlastní branku. Hledají, jak se vrátit zpět do útoku.

51:31
    Z rohu dostal nabito Josi, který tvrdou ránou prověřil Kochetkova. Ten si vyjel z branky a střelu parádně zlikvidoval.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 5. O'Reilly (Lauzon, Parssinen), 9. Forsberg (O'Reilly, Novak), 19. Sherwood (Josi, Barrie), 34. Nyquist (Josi), 40. Fagemo (Forsberg, O'Reilly) – 4. Suzuki (Sorum, Rees)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi, Carrier – McDonagh, Barrie – Lauzon, Schenn – O'Reilly, Novak, Evangelista – Sissons, Forsberg, Glass – Parssinen, Sherwood, Tomasino – Gurianov, Nyquist, Fagemo
    Trenér: Andrew Brunette

Carolina Hurricanes: Raanta (Kochetkov) – Jones, Coghlan – Mendel, Fensore – Beaulieu, Honka, Heimosalmi – Lemieux, Shore, Murray – Rees, Suzuki, Unger Sorum – Conacher, Aston-Reese, Gunler – Perlini, Robidas, Bellows – Halbgewachs
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: South, Hebert – Flemington, Nansen