Columbus – Washington 2:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | Tampa – Florida 3:6 (kon.)
Toronto – Detroit 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 0:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:4 (kon.) | Nashville – Carolina 5:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Los Angeles – San Jose 4:3 (po pr.) | Anaheim – Arizona 2:4 (kon.) | Vegas – Colorado 4:3 (kon.)

Filip Zadina (SJS) 0+0 (05:42:45)

Los Angeles třikrát během utkání přišlo o jednogólové vedení, na gól Adriana Kempeho v prodloužení však už San Jose nemělo možnost reagovat, a tak Kings v Salt Lake City na neutrální půdě udolali Sharks 4:3 po prodloužení.

60:17 Adrian KEMPE - 4:3

60:17
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo hodně rychlé prodloužení! Hned první útok domácího týmu končí gólem za zády Blackwooda, když se z okraje levého kruhu prosadil střelou na vzdálenější tyč ADRIAN KEMPE. Asistence: Drew Doughty, Anže Kopitar.

60:01

60:00

59:11
    Trestů je podle hlášení hlasatele o poznání víc. Byly uděleny tresty na 2+2 minuty a osobní tresty. Zadina s Andersonem ke dvojnásobným dvouminutovým trestům dostali osobní tresty na deset minut. Stejné tresty, tedy 2+2 za hrubost a 10 minut osobní trest vyfasovali Pierre-Luc Dubois a Kyle Burroughs. A na závěr Kevin Fiala a Tomáš Hertl dostali dvouminutové tresty za nesportovní chování.

59:11
    Pokud někdo neobdržel osobní trest, po kterém odešel do kabiny, tak u těchto dvou trestů nakonec také zůstane. Rozhodčí nakonec jsou poměrně shovívaví.

59:11
    Prozatím dostali dvojnásobné dvouminutové tresty za hrubost Mikey Anderson a Filip Zadina.

59:11
    Rozhodčí nyní budou udělovat tresty a nejspíš jich nebude málo. Vše odstartoval nevybíravý zákrok Duboise proti Hertlovi. Následně se to začalo na ledě mlít, rukavice však z rukou nešly. Takže to vypadá na dvouminutové a osobní tresty.

59:11
    U mantinelu se nyní perou hned čtyři hráči, nepočítaje ony dva, kteří leží na ledě.

59:11
    Ve středním pásmu se spolu přetahuje několik dvojiček. Situace vygradovala natolik, že se utvořila další dvojička, ve které padlo několik ran a hráči skončili na ledě.

58:57
    Ale už to neplatí, kotouč vyklouzal do neutrální zóny.

58:39
    Zblokovaná střela od modré čáry. Kings se ale stále drží v útočném pásmu.

58:28
    Zakázané uvolnění San Jose. To je výhoda pro LA, jelikož jejich soupeři nemohou vystřídat.

57:50
    Čas nyní rychle ubíhá a vše směřuje k rozuzlení v prodloužení. Změnit to ovšem může každý střela na branku. Ty ale v tuto chvíli nepřichází ani z jedné strany.

56:19
    Postavení mimo hru hostujícího týmu. Komerční pauza.

55:20
    Z jeho snahy ale nic nevzešlo, jeho spoluhráči o pásmo přichází.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 9. Dubois (Fiala, Gavrikov), 29. Kopitar (Doughty), 44. Moore (Arvidsson, Danault), 61. Kempe (Doughty, Kopitar) – 18. Barabanov (Granlund, Duclair), 35. Hoffman (Hertl, Blackwood), 55. Bordeleau (Eklund)

Los Angeles Kings: Copley (Talbot) – Roy, Englund, Doughty, Anderson, Gavrikov, Clarke – Kempe, Kopitar, Moore, Fiala, Danault, Arvidsson, Lizotte, Byfield, Lewis, Laferriere, Dubois, Grundstrom
    Trenér: Todd McLellan

San Jose Sharks: Blackwood (Kahkonen) – Ferraro, Burroughs, Knyzhov, Benning, Vlasic, Emberson – Zadina, Hertl, Hoffman, Eklund, Granlund, Kunin, Barabanov, Bordeleau, Duclair, Peterson, Sturm, Labanc
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: MacCauley, Samuels-Thomas – T. Gawryletz, B. Gawryletz