Vlci Žilina – Pov. Bystrica 4:3 (po s.n.) | Rimavská Sobota – Prešov 5:4 (kon.) | Dubnica – Modré Krídla 1:4 (kon.)
Žiar nad Hronom – Trnava 3:4 (kon.)
MŠK Žiar nad Hronom
3:4 (0:3, 2:0, 1:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 06.10.2023, 20:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 1. liga (SR) • 6. kolo

Trnava vyhrala prvú tretinu 3:0, no potom bol aktívnejší a lepší Žiar, ktorý dokázal vyrovnať na 3:3, avšak ani to mu dnes na body nestačilo. Víťazný gól strelil v 58. minúte Alapuranen, Trnava tak zdolala Žiar nad Hronom 4:3. (22:12:20)

59:39
    Icing Trnava.

59:06
    Žiar hrá bez brankára.

57:51
    Trnava dala gól!
    Jurákova zadovka našla v druhej vlne AAPA ALAPURANENA, ktorý z medzikružia trafil nad Petríkovu lapačku.
    Asistencia: Roman Jurák

57:21
    Hrá sa zo strany na stranu, všetko je otvorené.

56:52
    Miklík tvrdo ale čisto odzbrojil Tatára na ľavom krídle.

55:37
    Yakovlev si nerozumel s Kukumbergom, píska sa ofsajd Trnavy.

55:11
    Tatár sa vrhol do strely Trnavy, potom vyrazil dopredu a veľmi nebezpečne zakončil, Hollý však predviedol fantastický semafor.

53:49
    Ďalšia chyba Trnavy v defenzíve, Suľovský sa z ničoho nič ocitol s pukom na hokejke medzi kruhmi, túto skvelú príležitosť nevyužil na strelenie vedúceho gólu.

53:18
    Šramaty vystrelil spoza brániaceho hráča a vyskúšal pozornosť Hollého, ktorý zrazil jeho strelu betónmi.

52:53
    Galimov nedokázal s pukom nič vymyslieť, poľahky bol odzbrojený.

51:52
    Žiar nad Hronom dáva gól!
    Jakúbek zakombinoval s Gašparom, ktorý našiel finálnou prihrávkou MAREKA ŠRAMATYHO a ten dával do odkrytej brány. Domáci vyrovnali z 0:3 na 3:3.

51:43
    Šramaty prihral z bránkovej čiary Jakúbekovi, ktorý dlho váhal a mieril, napokon trafil Hollého. Žiar má obrovský tlak.