Olomouc – Přerov 4:5 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Třinec 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Zlín 0:6 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 8:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HC Olomouc
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 14.10.2023, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Skončilo nám utkání juniorské nejvyšší soutěže mezi Olomoucí a Přerovem. Zubři měli výborný vstup do utkání, už ve 23. minutě po hattricku Davida Buršíka vedli o tři branky. Pak ovšem do toho Olomouc šlápla a ještě před koncem druhé třetiny snížili Smýkal a Tomeček. Zkraje třetí třetiny v oslabení skóroval Hlávka, nicméně góly Koudelného a Kamila Drábka poslaly duel do prodloužení, poté i do nájezdů. V nich byl lepší Přerov, který si tak z Olomouce odváží dva body.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (14:26:21)

Tadeáš HLÁVKA - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je TADEÁŠ HLÁVKA.
    Adam TUREK

5. série
    1:2
    Adam TUREK gól nedal, tudíž je rozhodnuto! Vítězí Přerov.
    Jan HANÁK

4. série
    1:2
    Jan HANÁK nenašel mezírku mezi betony Dominika Frgála.
    Jakub KOUDELNÝ

4. série
    1:2
    Jakub KOUDELNÝ trefil tyč, takže srovnáno není.
    Tadeáš HLÁVKA

3. série
    1:2
    Přerov je ve vedení! Parádní střelu zápěstím vyslal Tadeáš HLÁVKA.
    Adam PANÁČEK

3. série
    1:1
    Adam PANÁČEK se snažil rozpohybovat brankáře, ale střela mu úplně nevyšla.
    David BURŠÍK

2. série
    1:1
    David BURŠÍK zvládl forehandový blafák opravdu precizně.
    Matěj SMÝKAL

2. série
    1:0
    Matěj SMÝKAL nepropálil brankáře Ryšavého.
    Ondřej KOLAŘÍK

1. série
    1:0
    Už se zdálo, že Ondřej KOLAŘÍK dostane kotouč za čáru, ale právě z ní kotouč vystrnadil Dominik Frgál.
    Michal TOMEČEK

1. série
    1:0
    Michal TOMEČEK otevřel nájezdy gólem, prosadil se svižnou střelou.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o majiteli dvou bodů nerozhodlo, takže se můžeme těšit na samostatné nájezdy. V prodloužení byli lehce aktivnější domácí, avšak kýženou branku nevstřelili.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Patnáct sekund před koncem se do šance dostali domácí, zakončení ovšem nebylo ideální.

64:09
    Jakub Koudelný připravil velkou šanci pro Adama Turka, jehož ránu vyrazil Vojtěch Ryšavý do ochranné sítě. Toto byla jednoznačně největší šance prodloužení.

63:34
    Adam Drábek se dostal k zadnímu mantinelu, o kotouč ovšem přišel. Přerovští hráči uklidňují hru.

62:49
    Michal Tomeček se krásně proháčkoval až před hostující svatyni, kde se znovu činil Ryšavý. Prodloužení je ale poměrně opatrné.

62:04
    Olomoučtí se natlačili před bránu, kde byl ale úspěšnější Vojtěch Ryšavý. Následná akce hostů byla kvůli ofsajdu zastavena.

61:19
    Jaroslav Pekr nahazuje do útočné třetiny. Stále se hraje ve čtyřech, poněvadž od návratu domácího útočníka na led nebyla přerušena hra.

60:37

60:29
    Tadeáš Hlávka před bránou tečoval střílené nahození, avšak puk nezvedl. Dominik Frgál se stačil přesunout.

60:01

Olomouc byla ve třetí třetině lepší. Na začátku závěrečného dějství sice Přerov odskočil do dvoubrankového vedení, ale domácí se nevzdali a díky trefám Koudelného a Kamila Drábka srovnali. Rozhodne se už v prodloužení?

60:00

59:43
    Dan Bárta to vzal na sebe a chtěl projet do zóny soupeřova týmu. Ideální řešení to ale nebylo.

59:22
    David Buršík dorážel na brankovišti, olomoucký brankář znovu svůj celek podržel.

59:02
    Adam Tomiga natáhl k ráně od modré čáry. Frgál toho mnoho neviděl, ramenem ale zakročil.

58:37
    Oddechový čas pro tým HC ZUBR Přerov.

58:37
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Ondřej Šotkovský – 2 min., podrážení.

58:32
    Adam Tomiga projel do útočného pásma, ale o puk přišel. Nicméně znovu se bude vylučovat, a tentokrát půjdou na trestnou lavici domácí!

58:02

57:30
    Rána Adama Drábka byla lehce tečována, ale Vojtěch Ryšavý dokázal zareagovat.

57:06
    Znovu hosté dokázali vyhodit kotouč. Oba týmy v této chvíli střídají.

56:36
    Pálil také Panáček, jehož pokus byl rovněž zastaven. Přerov dostal černou gumu alespoň do středního pásma.

56:12
    Tomeček hned po buly vyslal tvrdou střelu od modré čáry, tu ale zablokoval první bránící hráč.

56:02
    Oddechový čas pro tým HC Olomouc.

56:02
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Jaroslav Pekr – 2 min., hákování.

55:56
    Ponechaná výhoda stále trvá. Kohouti si vyměňují puk před svou svatyní.

55:03
    Olomouc je při chuti a i nadále tráví čas v útočné třetině. Navíc bude hrát další přesilovku, ve které bude moct rozhodnout.
    53:59 Kamil DRÁBEK - 4:4

53:59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc se zaslouženě dočkala vyrovnání! Nádhernou přihrávku zpoza brány vyprodukoval Jakub Belan, který přesně mezi kruhy našel KAMILA DRÁBKA. Druhý jmenovaný zavěsil pohotově do horních pater brány. 4:4. Asistence: Jakub Belan a Matěj Smýkal.

53:07
    Adam Turek – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

Jan Billa – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

53:07
    Jan Billa přimáčkl Turka na mantinel, kde se asi deset vteřin bojovalo o puk. Sudí hru přerušili.

52:05
    Další domácí přečíslení dvou proti jednomu! Michal Tomeček pálil těsně nad ledem, Ryšavý výtečně zakročil.

51:47
    Domácí mají tlak v útočném pásmu, Přerov se teď brání s velkými problémy.

51:03
    Kamil Drábek před brankou Přerova tečoval nahození od modré čáry do protipohybu gólmana. Kotouč proskočil těsně vedle bližší tyče.

50:34
    Hosté v defenzívě opětovně propadli, což ovšem nevyužil Adam Turek, který svou ránu poslal do připravené lapačky Vojtěcha Ryšavého. Nyní jsou ale kohouti jasně lepší.

50:04
    Matěj Škňouřil nepustil Turka k přihrávce zpoza brány. Olomouc ale zůstává v útočném pásmu.

49:15
    Tomeček vjel do útočné třetiny ve velké rychlosti. Ocitl se sám před gólmanem, ale Ryšavý skvěle zasáhl lapačkou.

48:26
    Ondřej Kolařík vybídl Jana Hanáka, který z levé strany útočného pásma o kousek netrefil zadní tyč. Přerov zahrozil!

47:54
    Jakub Koudelný obkroužil bránu a následně před ni přihrával. Od brusle bránícího hráče se puk odrazil do lapačky Ryšavého.

47:03
    Michal Tomeček oslovil zpoza branky Šotkovského, který okamžitě natlačil kotouč na přerovskou bránu. Klec ale těsně minul, nicméně Zubři si situací nebyli moc jistí.

46:26
    Ondřej Kolařík se mezi kruhy dostával k volnému puku, do střely mu skočil zadák. Následně Frgál zasahovat musel, ramenem si ale poradil.

46:04
    Patrik Sedláček posouval kotouč za přerovskou branku, kam ale dojel jako první obránce v modrém dresu.

45:26
    Zubři vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Další buly bude obstaráno po pravici Vojtěcha Ryšavého.

44:58
    Adam Drábek přihrával před bránu, kam si najížděl jeho spoluhráč. Hostující obránci ale situaci přečetli dobře.

44:15
    Dominik Frgál musel dávat pozor, poněvadž skákavý puk vyrazil jen před sebe. Nepřesně pak dorážel Tadeáš Hlávka.
    43:22 Jakub KOUDELNÝ - 3:4

43:22
    O minutu později ale domácí využili přesilovku a jsou zpátky ve hře! První zakončení se JAKUBU KOUDELNÉMU ještě nepovedlo, o chvíli později se už ale útočník s číslem 19 na zádech trefil. Přesně vystřelil z pravého kruhu. 3:4. Asistence: Adam Drábek a Adam Turek.
    42:14 Tadeáš HLÁVKA - 2:4

42:14
    Přerov právě vstřelil branku!
    Na začátku své přesilovky ale domácí inkasovali! Rauls Ozollapa krásně prostrčil kotouč na TADEÁŠE HLÁVKU, který mířil sám na gólmana. Jeho střela přesně zapadla vedle Frgálovy vyrážečky. 2:4. Asistence: Rauls Ozollapa.

41:51
    Martin Nášel – 2 min., hákování.

41:45
    Nahození od modré čáry Ryšavý zastavil ve své lapačce. Čeká nás vhazování v útočném pásmu Mory.

41:09

40:51
    Stanislav Ruda se málem dostal do samostatného úniku, jenže přihrávající Jakub Koudelný na něj puk neprostrčil.

40:20
    Na začátku třetí části dohrává Přerov svou přesilovku, ale Olomouc už vyhodila kotouč přes všechny čáry.

40:01

Skončila nám druhá třetina. Na začátku prostředního dějství zkompletoval svůj dnešní hattrick skvěle hrající David Buršík a v tu chvíli měl Přerov utkání pevně ve své moci. Olomoucké ale nakopla branka Matěje Smýkala. O dvě minuty později navíc v přesilovce snížil na rozdíl jediné branky Michal Tomeček, takže před třetí třetinou je vše otevřené.

40:00

39:09
    Adam Turek – 2 min., zlomená hůl / hraní.

38:53
    Velká šance Stanislava Rudy, který se dostal před bránu. Zvolil kličku do bekhendu, ale Vojtěch Ryšavý prostor mezi betony pohlídal.

38:19
    Havel se před bránou pokoušel o teč nahození z pravé strany. Kotouč do klece nezamířil.

37:50
    Marek Compel rukavicí udržel kotouč v útočném pásmu a poté Hanáci kombinovali. Až ke střele se ale Olomouc nepropracovala.

37:23
    Hra byla zastavena kvůli postavení mimo hru. Bude se vhazovat v neutrální zóně.

36:49
    Jakub Belan sice nedokázal udržet hrací předmět v útočném pásmu, ale hokejisté v bílých dresech pořádně ožili. Ještě nás čeká dramatický závěr druhé periody a hlavně dramatická část třetí.
    35:30 Michal TOMEČEK - 2:3

35:30
    Přesilovka je využita a rozdíl mezi oběma týmy je už pouze jednobrankový! Prosadil se nejproduktivnější olomoucký hráč MICHAL TOMEČEK, který se z pravého kruhu do kotouče řádně opřel. 2:3. Asistence: Adam Kalman a Adam Havel.

35:15
    Havel tvrdě pálil po přihrávce Adama Kalmana. Z levého kruhu trefil vyrážečku gólmana.

34:51
    Tomáš Šťastný – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.
    33:43 Matěj SMÝKAL - 1:3

33:43
    Kohouti se dočkali snížení! Skvělou práci odvedl před brankou důrazný Jakub Belan, který sice kotouč za čáru nedostal, ale po velkém závaru se nakonec radoval MATĚJ SMÝKAL. 1:3. Bez asistence.

32:59

32:36
    David Buršík byl opět vidět, když obkroužil olomouckou bránu a hledal beka na levém kruhu. Střela na řadu přišla, ale byla zablokovaná.

32:06
    Oba celky teď střídají. Hosté čekají za svou bránou.

31:23
    Adam Holík si najel k modré čáře, odkud tvrdě pálil. Dominik Frgál zakročil ramenem a posléze se jeho tým osvobodil.

30:59
    Matěj Smýkal – 2 min., krosček.

30:42
    Matěj Smýkal protečoval kotouč dopředu a okamžitě se za ním vydal. Obránce Zubrů ale situaci zvládl.

30:06
    Adam Drábek zůstal volný na pravém kruhu. Střílel po ledě, ale znovu byl úspěšnější Vojtěch Ryšavý.

29:28
    Stanislav Ruda se pohotově otáčel u přerovského brankoviště, avšak puk netrefil dobře. Nedůrazná rána skončila na levém betonu gólmana.

28:59
    Jakub Koudelný za brankou posunul puk na Michala Tomečka, jenž chtěl z otočky přihrávat, ale adresáta nenašel.

28:33
    Na zakázané uvolnění tentokráte puk vyhodili Přerovští. Buly bude obstaráno po pravici gólmana Ryšavého.

28:13
    První formace domácích nezískala puk v útočném pásmu, ačkoliv o něj bojovala.

27:43
    Patrik Ungr si chtěl jen píchnout kotouč okolo obránce, ale postup vpřed nedotáhl. Následně byla hra přerušena kvůli icingu, ale sudí se opravili, takže vhazovat se bude ve středním pásmu.

27:06
    V těchto minutách se zdá, že Zubři bez větších potíží kontrolují toto utkání. O další nahození vpřed se postaral bek Kryštof Janek.

26:34
    Jan Billa dostal puk na útočnou modrou čáru, odkud jen nahodil dopředu. Jeho spoluhráči potřebovali vystřídat.

25:46
    Ondřej Kolařík se šikovně proháčkoval do předbrankového prostoru, kde byl ale čistým způsobem od kotouče odstaven.

25:07
    David Stratil po dobré práci Michala Tomečka chtěl střílet z otočky, jenže rána mu vůbec nesedla. Zamířila pouze na zadní mantinel.

24:33
    Rána domácích z levého kruhu zůstala ve výstroji brankáře Ryšavého. Vhazovat se bude po jeho pravici.

23:55
    Hosté jsou při chuti a i nadále hrají v útočném pásmu. Olomouc bude mít co dělat, aby v tomto zápase nakonec dokázala bodovat.
    22:57 David BURŠÍK - 0:3

22:57
    DAVID BURŠÍK kompletuje hattrick! V přesilovce se dostal vpřed po levé straně a ačkoliv byl ve chvíli střely atakován, třetího gólu se přece jen dočkal. 0:3. Asistence: Martin Mašek a Tomáš Šťastný.

22:13
    Na začátku oslabení dostali domácí kotouč pryč z obranného pásma.

21:47
    Nicolas Šlahora – 2 min., podrážení.

21:26
    Kamil Drábek nahazoval kotouč před bránu, tam ale žádná teč nepřišla na řadu.

21:06
    Adam Drábek nabral puk a dostal jej znovu do útočného pásma, kde ale hosté zapracovali výborně.

20:23
    Parádní akce Adama Havla, který se protáhl až před přerovskou bránu. Zakončení ale zapadlo přímo na hruď brankáře Vojtěcha Ryšavého.

20:01

Po prvním dějství vede Přerov na ledě Olomouce 2:0. Zatím jediným střelcem utkání je David Buršík, jenž se dokázal prosadit ve 4. a 8. minutě. V úvodu byli hosté jasně lepší, ale pak se hra srovnala. Dominik Frgál musel několikrát zasahovat proti v laufu hrajícím Přerovským, kterým vycházejí brejkové situace.

20:00

19:58
    Tadeáš Hlávka se dostal hned po buly k ráně zápěstím. Dominik Frgál měl ale odkrytý výhled a kotouč podržel.

19:53
    Sedm vteřin před sirénou je tady ještě jedno zakázané uvolnění Olomouckých.

19:22
    Už probíhá poslední minuta první periody. O kotouč se bojuje u mantinelu ve střední třetině.

18:35
    Možnost ale měli také domácí! Při přečíslení to byl pravděpodobně Ondřej Šotkovský, kdo z pravé strany trefil boční síť. Vojtěch Ryšavý měl štěstí.

18:00
    Přerov měl další šanci. Ocitl se v přečíslení dvou proti jednomu. U zadní tyče na přihrávku číhal Adam Tomiga, jenže Frgál těsně před ním stačil zasáhnout.

17:35
    Matěj Smýkal využil velké chyby přerovské defenzívy a rázem se ocitl sám před Ryšavým. Své zakončení ale nasměroval jen do boční sítě.

17:05
    Domácí vyhodili kotouč jen a pouze na zakázané uvolnění. Tři minuty před koncem první periody se bude vhazovat před Frgálem.

16:36
    Adam Panáček si protáhl střídání a poté měl velkou práci v obranném pásmu. Ránu z mezikruží ale dokázal vyrazit do ochranné sítě nad Frgálem.

16:12

15:49
    Adam Panáček dlouho manévroval s pukem na hokejce, to stejné o chvíli později předváděl Tomeček. Prostor před přerovskou brankou byl plný.

14:50
    Zubři jsou ale v oslabení nebezpeční. Rauls Ozollapa pálil po ledě z levé strany. Dominik Frgál raději puk nechal v lapačce.

14:12
    Jaroslav Pekr – 2 min., sekání.

14:12
    Tomeček nebezpečně nahazoval od modré čáry. Kotouč se pak odrazil před Kamila Drábka, jehož střelu ale zastavil pozorný Ryšavý.

13:44
    Olomouc bude hrát další přesilovku, momentálně má ponechanou výhodu.

13:17
    Adam Havel nabral na pravém křídle velkou rychlost, ale při zakončení byl od brány daleko. Prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

12:33
    Vojtěch Neoral srdnatě bojoval o kotouč, jenže nakonec s ním vyjeli hostující zadáci.

11:50
    Přerov se dostal do přečíslení tři na jednoho, v rozhodující chvíli si ale puk nepředal dobře.

11:22
    Velká šance Mory! U brankoviště hostů bylo pořádně rušno, ale Vojtěch Ryšavý při zakončení do poloprázdné brány ještě stačil po kotouči skočit.

10:59
    Martin Nášel se už už dostával za olomouckou obranu, ale měl smůlu, že kotouč mu uprchnul. Holí tak musel zapracovat vyjetý Frgál.

10:21

10:12
    Tomeček se u modré čáry snažil něco vymyslet, jenže kotouč mu ujel do středního pásma.

09:42
    Olomouc se dostala k první přesilovkové střele, avšak Vojtěch Ryšavý zasáhl levým betonem.

09:17
    Jeden z hostujících hráčů zahrál vysokou hokejkou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:08
    David Buršík ve vlastním oslabení parádně získal kotouč a posléze se protáhl mezi dvěma obránci. Následnou střelu poslal do hrudi gólmana Frgála, který si musel oddechnout. Skvělá práce přerovského útočníka.

08:21
    Tomáš Šťastný – 2 min., podrážení.

07:49
    Adam Holík pálil krátce po vyhraném buly. Jeho rána mířila na lapačku, kterou ale Frgál stačil zakročit.
    07:02 David BURŠÍK - 0:2

07:02
    Hosté přidávají druhý gól! Nahození Tadeáše Hlávky tečoval mezi tři tyče dostatečně pohotový DAVID BURŠÍK. Frgál na rychlou změnu směru kotouče nezareagoval. 0:2. Asistence: Tadeáš Hlávka a Jaroslav Pekr.

06:32
    Na druhou stranu kluziště se ale rychle vydali Zubři. Práci měl opět Dominik Frgál.

06:10
    Matěj Škňouřil musel dobruslit situaci v obranné třetině. Chtěl si pomoct vyhozením, ale domácí kotouč v útočném pásmu udrželi.

05:26
    Patrik Ungr si přebíral přihrávku od modré čáry v předbrankovém prostoru. K zakončení se ale nedostal, poněvadž rychle u něj byli obránci v modrém.

04:47
    Znovu nebyli domácí dostatečně přesní ve své zóně. K ráně se dostal Dan Bárta, avšak Frgál stačil zakročit.

04:10
    Kohouti už operují v útočném pásmu, jenže od přerovských obránců nedostávají ani trochu volného prostoru.
    03:23 David BURŠÍK - 0:1

03:23
    Mora předvedla velkou chybu v rozehrávce! Nepřesná přihrávka ve vlastním obranném pásmu se od zadního mantinelu odrazila na levý kruh, kde stál DAVID BURŠÍK. Přerovský útočník z voleje napálil kotouč a perfektně trefil prostor mezi rukou a tělem brankáře Frgála. 0:1. Bez asistence.

02:57
    Tadeáš Hlávka si přebral puk u modré čáry. Jeho rána byla sražena do ochranné sítě, takže hra je přerušena.

02:29
    Martin Nášel se pokusil o křížnou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jeho pas byl ovšem zastaven.

01:59
    Velmi kvalitní práci odvedl Adam Drábek, jenž o puk zabojoval ve středním pásmu a následně jej přesně přihrál spoluhráči.

01:26
    Adam Turek se v útočném pásmu dostal k volnějšímu puku. Okamžitě jej napálil směrem na bránu, ale právě klec hostů netrefil.

01:02
    Rána domácích od modré čáry nezapadla mezi tři tyče. Záhy se Olomouc provinila icingem.

00:13
    Ondřej Šotkovský se krátce po prvním buly dostal ke kotouči a prodral se do útočné zóny. Jeho bekhendová rána byla zastavena přerovským brankářem.

00:01

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Kalman, P. Sedláček (A), Compel, A. Drábek (A), Šlahora, Panáček (C), Stratil – Šotkovský, Tomeček, Havel – Koudelný, Turek, Ruda – Smýkal, K. Drábek, Belan – Pastrnek, Neoral, Ungr.
    Trenér: Mojmír Trličík

HC ZUBR Přerov: Ryšavý (Vojtek) – Tomiga, Da. Bárta, Škňouřil, Billa (A), Pekr, Janek, Polame – Buršík (A), Ozollapa, Hlávka – Kolařík, Švejda, J. Hanák – Dobša, Mašek, Holík (C) – Nášel, Šťastný, Hyža.
    Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: Kapitanov, Šutara – Klimek, Hanzlík.

Olomoučtí junioři mají za sebou patnáct utkání, ve kterých nasbírali 16 bodů. V tabulce východní skupiny jim patří šestá pozice, za sebou mají hokejisty Přerova a Zlína. Svěřenci Mojmíra Trličíka brali pětkrát tři body, jednou padli v nastavené hrací době a devětkrát v řádné hrací době. Naposledy Mora prohrála na ledě Pardubic 1:3, předtím ale dokázala porazit 5:4 Třinec a 4:2 Zlín. Nejproduktivnějším hráčem mužstva je osmnáctibodový Michal Tomeček.

Přerov je na tom momentálně o tři body hůře než Olomouc. Nováček nejvyšší soutěže taktéž odehrál 15 zápasů, na kontě má 13 bodů, což je o dva body větší zisk než u posledního Zlína. V říjnu nejprve Zubři prohráli 2:6 doma s Pardubicemi, pak si ale náladu zlepšili ve Zlíně, kde uspěli poměrem 5:2. V minulém kole ale Přerov na domácím ledě podlehl Jihlavě 1:4. V produktivitě si nejlépe vedou Radim Hradil a Tadeáš Hlávka, kteří zatím nastřádali třináct kanadských bodů.

Hezké sobotní poledne při sledování textového přenosu ze zápasu DHL extraligy juniorů. Olomouc dnes na domácím ledě přivítá Přerov, úvodní buly padne ve 12:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 34. Smýkal, 36. Tomeček (Kalman, Havel), 44. Koudelný (A. Drábek, Turek), 54. K. Drábek (Belan, Smýkal) – 4. Buršík, 8. Buršík (Hlávka, Pekr), 23. Buršík (Mašek, Šťastný), 43. Hlávka (Ozollapa), rozh. náj. Hlávka