Třinec – Aalborg cz 4:0 (kon.) | Košice – Mannheim 1:4 (kon.) | Bolzano – Stavanger 0:1 (kon.)
Rouen – Ilves 6:1 (kon.) | Belfast Giants – Pardubice cz 3:2 (kon.)
Les Dragons de Rouen
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Ilves Tampere
Středa 18.10.2023, 20:00Hokejová Liga mistrů • 6. kolo

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně, v každé třetině dali dvě branky. Ilves se trefil jen jednou a na soupeře neměl. (22:19:02)

59:10
    Ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice, mnoho šanci nyní k vidění není.

58:42
    V poklidném tempu se utkání dohrává.
    58:00 Joris BEDIN - 6:1

58:00
    Rouen právě vstřelil branku!
    Domácí celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení a přidává nyní další branku, trefuje se JORIS BEDIN.
    55:33 Emil KRISTENSEN - 5:1

55:33
    Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se dokázal prosadit dobře hrající EMIL KRISTENSEN.

54:49
    Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

53:17
    Vyloučení v týmu Ilves Tampere:
    Samu Bau – HL, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

52:55
    Pintarič kryje kotouč po střele od modré čáry, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.

50:39
    Osobní souboje začínají být důraznější a tvrdých zákroků přibývá.

50:08
    Tomasino čekal na modré čáře na přihrávku, dostal ji, a pak vypálil. Jeho rána končí vedle.

49:50
    Polovina třetí třetiny je pryč, hraje se rychlý hokej bez přerušení. Mnoho šancí k vidění není.

47:07
    Komerční přestávka.

46:00
    Utkání poměrně rychle plyne, zbytečně se nepřerušuje, sledujeme styl hry, který vyhovuje domácím.

43:31
    Rouen kontroluje hru, má duel dobře rozehraný. Zatím ale čekáme na výraznější šanci Dragons.

42:21
    Pintarič byl už překonaný, ale kotouč končí vedle branky. Obrovskou šanci hostující celek proměnit nedokázal.

40:08
    Utkání pokračuje třetí třetinou. Domácí celek se dostal do útočného pásma, rychlou střelu kryje brankář.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Rech, 3. Vigners (Bedin), 22. Honejsek, 24. Rech, 56. Kristensen, 58. Bedin – 23. Gregoire (Kos)

Les Dragons de Rouen: Pintarič (Caubet) – Chakiachvili, Sotnieks, Guimond, Kristensen, Yeo, Cantagallo, Addamo, Goncalves-Nivelais – Lamperier, Kytnár, Perret – Rech, Nesa, Tomasino – Honejsek, Perron, Mallet – Bedin, Hervé, Vigners
    Ilves Tampere: Málek (Bizoň) – Heinonen, Latvala, Jurmo, Soini, Parikka, Hietaniemi, Svozil – Könönen, Mäntykivi, Päkkilä – Alvarez, Bau, Kos – Ratinen, Gregoire, Kos – Järventie

Rozhodčí: Cregut, Baca – Constantineau, Goncalves