Třinec – Aalborg cz 4:0 (kon.) | Košice – Mannheim 1:4 (kon.) | Bolzano – Stavanger 0:1 (kon.)
Rouen – Ilves 6:1 (kon.) | Belfast Giants – Pardubice cz 3:2 (kon.)
HC Bolzano
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Stavanger Oilers
Středa 18.10.2023, 19:45 • Sparkasse Arena • Hokejová Liga mistrů • 6. kolo

Stavanger zakončil tento ročník Ligy mistrů vítězstvím 1:0 na ledě Bolzana. Hosté od začátku herně ztráceli, v polovině zápasu dokonce měli jen tři střely na branku, ale ve 33. minutě se prosadili v přesilovce a své vedení uhájili až do konce. Nutno ale doplnit, že ve třetí třetině Norové svůj výkon zlepšili. Jediným střelcem utkání se tedy stal hostující útočník Kissel, který v závěru mohl přidat druhou branku. Stavanger tedy v letošní CHL končí na 21. místě se ziskem čtyř bodů, Bolzano je o příčku pod ním, ale Italové získali pouze jediný bod. Hůře na tom byly už jen celky Aalborgu a Košic.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (21:52:01)

59:58
    Ještě jedno buly v obranném pásmu Oilers bude vhozeno. Bolzano už ale vůbec nemá čas na vyrovnání.

59:40
    Henriksen ze středního pásma minul odkrytou klec, trefil pouze její boční stranu.

59:15
    Domácí už hrají bez brankáře a kombinují v útočné zóně.

58:47
    Kissel pádil úplně sám na domácí branku, aby přidal svůj druhý gól v zápase. Rána hostujícího útočníka se od horní tyče odrazila do ochranné sítě.

58:14
    Oddechový čas pro tým HC Bolzano.

58:14
    Bolzano už nechává v defenzívě trochu více místa. Toho mohl využít Gran, který svou střelu ale namířil na hruď gólmana.

57:36
    Teď si hostující brankář nebyl situací moc jistý, ale s přispěním obránců to nakonec zvládl.

57:02
    Langan nabral na pravém křídle obrovskou rychlost, ale gólman proti němu vyjel a ránu vyrazil do rohu kluziště.

56:02
    Hoekstra zastavil nebezpečnou střelu od modré čáry. Na brankovišti se posléze snažil dorážet Mantenuto.

55:24
    Na zakázané uvolnění vyhazují kotouč domácí. Bude se vhazovat po levici gólmana Valliniho.

54:40
    Valentine nahazoval černou gumu od modré čáry. Poté se domácí provinili ofsajdem.

54:06
    Hoekstra předvedl další jistý zákrok, po kterém se norský celek ubránil vyhozením. Icing se ale nepískal.

53:42
    Thomas dostal do tandemu šikovnou přihrávku, jenže bránu netrefil. Domácí ale pokračují v aktivitě.

52:50
    Bolzano má před sebou už jen sedm minut, aby tento duel minimálně srovnalo. Určitě nechce končit letošní LM s pouze jedním získaným bodem.