Skalica – Žiar nad Hronom 4:2 (kon.) | Vlci Žilina – Topoľčany 3:2 (kon.) | Prešov – Trnava 5:3 (kon.)
Rimavská Sobota – Dubnica 0:2 (kon.)
HC Prešov
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 01.11.2023, 18:00 • Ice Aréna Prešov • 1. liga (SR) • 14. kolo

Prešovčania naplnili papierové predpoklady a zvíťazili nad Trnavou stavom 5:3. O góly v dnešnom zápase sa postarali: 13. minúta Leshchenko, 15. minúta Kohút, 24. minúta Semaňák, 26. minúta Ščurko, 42. minúta Miklík, 44. minúta Sojka a 56. minúta Holovič. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok stredajšieho večera. (20:11:10)

59:40
    Holovič nevýrazným spôsobom nahadzuje pred Rychlíkovu bránu, avšak k šanci sa nikto z Trnavčanov nedostal.

58:14
    Samostatný nájazd, do ktorého sa dostal Nemec. Obranca Prešova však neprekonal gólmana Hollého.

58:11
    Hostia v plnom počte.

57:45
    Nepresná prihrávka, ktorá puk posiela až do obranného pásma domácich.

57:27
    Trnavčania sa oslobodzujú, no puk skončil mimo ľadovej plochy. Bolo to z čepele trnavského obrancu. Vhadzovať sa tak bude v obrannom pásme hostí.

56:36
    Leshchenko sa postaral o prvý strelecký pokus v početnej prevahe Prešova. Hollý puk dokázal zneškodniť.

56:11
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
    Ejem – 2 min., držanie.

55:41
    Trnava dala gól!
    Trnavčania znižujú na rozdiel 2 gólov. Využitá presilovka hostí. MARCEL HOLOVIČ dokázal znížiť stav na 5:3 a pripisuje si gól na svoje konto.
    Asistencie: Škultéty, Jurák.

55:10
    Trnavčanom neuznali rozhodcovia gól z presilovej hry, nevedno prečo, no hra opäť pokračuje.

53:46
    Vylúčenie v tíme HC Prešov:
    Ščurko – 2 min., podrazenie.

53:18
    Domáci otáčajú hru do útočného pásma. Zyrianova strela končí v lapačke Hollého, ktorý hru prerušil, a vhadzovať sa tak bude v útočnom pásme domácich.

52:53
    Puk končí po teči na striedačke domácich. Vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

51:48
    Trnavčania v prečíslení dvoch proti jednému. Kupka to však vzal na seba, no strelou trafia iba plexisklo.