Písek – Cheb 6:3 (kon.) | Tábor – Příbram 7:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 3:5 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (kon.) | Hronov – Děčín 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Řisuty – Chomutov 0:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 5:4 (po pr.)
HC Řisuty
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Středa 01.11.2023, 18:302. liga skupina Západ • Skupina Západ

A to je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou. (20:35:04)

A je tu konec utkání, i přes výtečný výkon domácího brankáře Pánka Chomutov svojí roli favorita zvládl s přehledem, a poráží Rišuty 2:0!

V PRVNÍ TŘETINĚ se lámal chléb dnešního utkání, již po 38 vteřinách dostal puk do sítě VIKTOR HÜBL, a stejnému hráči se podařilo skórovat v přesilové hře na konci třetiny, konkrétně v čase 16:25 tedy zvyšoval na 2:0.

DRUHÁ TŘETINA byla o poznání vyrovnanější, ovšem více šancí si i tak vytvořil Chomutov, který však narážel na skvěle chytajícího Pánka. I proto v druhé třetině branka nepadla, a do závěrečné dvacetiminutovky si Chomutov odnášel vedení 2:0.

TŘETÍ TŘETINA již žádný zvrat nepřinesla, Pánek dlouho držel naděje svého celku, ale jakékoliv snahy domácích skončily na spolehlivě chytajícím Martinu Altrichterovi. I přes power play na konci se stav nezměnil, a tak konečné skóre zní 0:2!

59:50
    Rišuty se nedokáží dostat do útočného pásma, veškeré naděje pro obrat tedy končí.

59:04
    Domácí klec prázdná, Rišuty to přece jen ještě zkusí v šesti.

59:03
    Oddechový čas pro tým HC Řisuty.

58:42
    Drobná rozmíška v rohu útočné třetiny domácích, to ale na skóre nic nemění.