Philadelphia – Buffalo 2:5 (kon.) | Calgary – Dallas 3:4 (kon.) | Colorado – St. Louis 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:3 (po pr.)
Calgary Flames
3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
Dallas Stars
Čtvrtek 02.11.2023, 01:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný čtvrteční den. (04:26:50)

3. Nazem Kadri (CGY) – 0+2

Nakonec to v Calgary bylo pořádné drama a domácí nebyli daleko od vyrovnání. Flames byli ve třetí třetině jednoznačně lepším týmem, vytvořili si spoustu šancí, k jejich smůle ale dokázali pouze snížit. Dallas s vypětím všech sil ubránil vítězství 4:3.

59:55
    Hosté dokázali dostat kotouč do středního pásma a vypadá to, že dotáhnou dnešní duel k vítězství.

59:34
    Po nepřesné střele se puk odrazil do brankoviště, kde ho Oettinger dokázal dostat pod kontrolu.

59:30
    Calgary kombinuje v útočném pásmu a připravuje si svoji šanci.

59:10
    To byl pořádný závar! Oettinger vyrazil kotouč nad sebe, a ten následně propadl do brankoviště. Na brankové čáře musel zasáhnout i Lindell, který rukavicí vyhodil puk do bezpečí.

58:50
    Podařilo se a Markström prchá na střídačku.

58:37
    Stars nadále kontrolují kotouč. Domácí se k němu nemohou dostat.

58:04
    Dallas odvádí velmi dobrou práci a dokázal podržet puk v útočném pásmu.

57:49
    Nepřesná rozehrávka Flames končí zakázaným uvolněním.

57:10

57:02
    Nyní to z levé strany zkoušel Coleman, Oettinger byl se svým betonem na správném místě.

56:36
    Zary vystřelil z velkého úhlu a trefil Oettingera do masky.

56:04
    Dallasu se povedlo osvobodit a Calgary musí zakládat nový útok.

55:44
    Od modré čáry vystřelil tvrdě Andersson, branku ale trefit nedokázal.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 6. Zary (C. Tanev, Kadri), 22. Mangiapane (Weegar, E. Lindholm), 43. Weegar (Kadri, E. Lindholm) – 20. Benn (Hintz, Lindell), 25. J. Robertson (Hintz, Pavelski), 31. Dadonov (Lundkvist, Benn), 40. Marchment (Duchene, Seguin)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Hanifin, Oesterle, Gilbert – Mangiapane, E. Lindholm, Huberdeau (A) – Coleman, Backlund (C), Dr. Hunt – Zary, Kadri, Šarangovič – Duehr, Coronato, Greer.
    Trenér: Ryan Huska

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, R. Suter (A), Hakanpää, Harley, Lundkvist, Lindell – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Dadonov, W. Johnston, Benn (C) – Seguin (A), Duchene, Marchment – Cr. Smith, Steel, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Hanson, Pochmara – Smith, Alphonso

Diváci: 16 786