HC Slavia Praha
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 04.11.2023, 11:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Liga juniorů • 14. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. (13:08:06)

Třetí třetina nabídla po gólu na každé straně. V 52. minutě se prosadil hostující Graněčný díky dobrému důrazu na brankovišti a v 57. minutě uzavřel skóre dnešního utkání Kříženecký po pěkné nahrávce od Šámala. Slavia zvládla druhé utkání ve dvou dnech a znovu tak bere tři body. Poruba naopak nenapravila prohru s Třemošnou 2:9 a znovu musí zkousnout hořkost porážky.

59:22
    Zakázané uvolnění Slavie. Buly před Tesařem.

59:06
    Martiňák to zkusil z levého kruhu z mírného úhlu, ale Tesař nastavil lapačku a sebral do ní puk. Vhazování před jeho bránou.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

56:54
    Slavia právě vstřelila branku! Slavia zřejmě definitivně rozhoduje o svém vítězství. Slavia se usadila v útočném pásmu poté, co Poruba zachybovala ve středním pásmu. Kříženecký poslal kotouč VIKTORU ŠÁMALOVI, který se po pěkné akci prosadil přesnou ranou k levé tyči Drabčíkovy brány. Asistence: Daniel Kříženecký a Tomáš Jokl.

56:25
    Skalský dostal dobrou nahrávku do mezikruží, ale mířil jen těsně vedle brány.

54:56
    Dobša dostal nahrávku do jízdy, jenže svůj pokus namířil jen do ochranné sítě nad Tesařovou bránou a vhazovat se bude před ním.

53:25
    Poruba po snížení zatlačila Slavii, která musí vyhodit puk až k brance Drabčíka.

51:22
    Poruba právě vstřelila branku! Tesař přichází o čisté konto a ještě máme zaděláno na drama! Před domácí brankou se vyskytla skrumáž, ve které Rigo střílel. Tesař pokus vyrazil, a následně se snažil tygřím skokem natáhnout po puku, ale do něj mezitím plácl VOJTĚCH GRANĚČNÝ, který s notnou dávkou štěstí protlačil puk do branky. Asistence: Šimon Rigo a Daniel Janeček.

50:41
    Hra je přerušena kvůli tomu, že Bodnar zůstal ležet na hrací ploše. Zřejmě dostal pukem, ale nakonec se zvedl a po svých zamířil na střídačku.

50:03
    Oba vyloučení hráči už jsou zpět na ledě. Tesař má puk ve své lapačce a znovu se bude vhazovat před jeho brankou.

49:34
    Znovu se bude vhazovat před Tesařem, jenž má kotouč pod svou lapačkou.

49:29
    Vhazuje se před Tesařem.

48:20
    Chromyšyn tvrdě vystřelil, ale Tesař jeho pokus z levého kruhu vytěsnil vyrážečkou.

47:50
    Zakázané uvolnění Slavie vrací hru před Tesaře, kde se bude vhazovat.