Newcastle – Nottingham 1:3 (kon.) | Bournemouth – Fulham 3:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Luton 2:3 (kon.)
Burnley – Liverpool 0:2 (kon.) | Manchester Utd. – Aston Villa 3:2 (kon.)
Newcastle United
1:3 (1:1)
Nottingham Forest
Úterý 26.12.2023, 13:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 19. kolo
    60. Chris WOOD - 1:3

60
    Nottingham právě vstřelil branku! CHRIS WOOD dovršuje hattrick! Novozélandský útočník dostal dlouhou kolmici od Murilla, díky postavení Trippiera se vyhnul ofsajdové pasti, obešel Martina Dúbravku a snadno dopravil míč do odkryté svatyně!

53
    Nottingham právě vstřelil branku! Nottingham naprosto zaslouženě otáčí průběh zápasu! Anthony Elanga potáhl míč přes střed hřiště, pak jej přihrál do běhu CHRISI WOODOVI, jenž obešel Dana Burna a dloubl míč nad ramenem vybíhajícího brankáře Martina Dúbravky! To byla už čtvrtá velmi dobrá možnost hostů za necelých osm minut druhého poločasu.
    45+1. Chris WOOD - 1:1

45+1
    Nottingham právě vstřelil branku! Vyrovnáno! Nejdříve Miguel Almirón prováhal výbornou možnost v pokutovém území Newcastlu a hosté udeřili z rychlého protiútoku! Morgan Gibbs-White jej vedl středem hřiště, pak přihrál na pravou stranu pokutového území Elangovi, jenž svoji přihrávku procedil před branku, kde do prázdné svatyně zakončoval CHRIS WOOD!
    23. Alexander ISAK - 1:0

23
    Newcastle právě vstřelil branku! ALEXANDER ISAK si vzal velmi pozvolný rozběh, pak kopl míč po pravé straně, Matt Turner zůstal na středu a skákal už pozdě!

Tomáš Kohlmann

Branky: 23. Isak (pen.) – 45+1. Wood (Elanga), 53. Wood (Elanga), 60. Wood (Murillo)

Karty:   27. A. Gordon (NEW), 85. Guimarães (NEW), 88. Schär (NEW) – 26. Sangaré (NOT), 27. Montiel (NOT), 84. N. Williams (NOT)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 12:9. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.
    Newcastle United: Dúbravka – Trippier (C), Botman (79. Hall), Schär, Burn (55. Livramento) – Miley, Guimarães, Longstaff (71. Joelinton) – Almirón (55. C. Wilson), Isak, A. Gordon.
    Náhradníci: Karius – Dummett, A. Murphy, Krafth, Ritchie.

Trenér: Eddie Howe

Nottingham Forest: Turner – Aina, Murillo, Niakhaté, Montiel (70. N. Williams) – Danilo (90. Worrall), Sangaré (70. Yates) – Hudson-Odoi (79. Domínguez), Gibbs-White (C), Elanga (90. Kouyaté) – Wood.
    Náhradníci: Vlachodimos – Mangala, Origi, Tavares.

Trenér: Nuno Espirito Santo

Rozhodčí: Kavanagh – Bennett, Robathan

Diváci: 52 207