Rayo Vallecano – Sevilla 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:2)
Sevilla FC
Pondělí 05.02.2024, 21:00 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 23. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (23:08:10)

Dnešní utkání sledovalo 12 546 diváků.

Rayo si příští víkend bude chtít spravit chuť na půdě Mallorcy, zatímco Sevillu čeká domácí utkání s výrazně složitějším soupeřem: Atléticem Madrid.

Máme hotovo, poslední utkání 23. kola LaLigy končí vítězstvím Sevilly! Vallecano sice mělo po drtivou většinu druhého poločasu více ze hry a seč mohlo se snažilo stáhnout manko, se kterým do části vstupovalo, ke konci mu ale už došly síly a podceňovaní hosté se tak doslova probránili k velmi cennému tříbodovému zisku.

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:10.

90+7

90+7
    Sudí stejně jako na konci úvodního poločasu i tentokrát trestá za odmlouvání, tentokrát si žlutou kartu do statistik zapisuje Stole Dimitrievski (VLL).

90+6
    Hostující gólman si s další (a asi poslední) rozehrávkou pochopitelně dává načas, z tribun se line pískot.

90+5
    Ocampos málem nenápadnou přihrávkou připravil tutovku pro volného en-Nesírího, kterého ale doběhl Hernández a celou akci na poslední chvíli zhatil.

90+4
    Nyland odkopává míč až za středovou čáru, velmi cenné tři body jsou pro hosty už opravdu blízko.

90+3
    Další trestuhodnou ztrátu míče měl nyní na středu hřiště na svědomí de Tomás, neprostupná Sevilla protihráče nepouští do sebemenší střelecké pozice.

90+2
    Ne ne, Madridským závěrečné minuty utkání skutečně nevychází dle plánu. Miguel Crespo (VLL) vidí žlutou za zuřivou snahu získat ztracený míč zpět.

90+1
    Marcão si počíhal na krátkou přihrávku protihráče a bez váhání pak balón odkopl ven ze svého vápna.

90
    Vallecano bude mít na vyrovnání ještě 6 minut.

89
    Závěrečný nápor Raya se zatím nekoná, soupeřům se daří zdánlivě unavené soky držet na uzdě.

88
    Osud střetnutí mohl definitivně stvrdit Ocampos, jehož ráně ale chyběla notná dávka přesnosti.

87
    En-Nesírí chtěl krátce po neúspěšném domácím rohu dovršit hattrick lehkou střelou na přední tyč. Dimitrievski jí nedokázal zkrotit, pomoci mu musel zadák.

86
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Alfonso Espino, přichází Jorge De Frutos,
    ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Randy Nteka.

85
    Hannibal Medžbrí (SEV) pár minut po vstupu na trávník dostává žlutou poté, co hodně silně šlápl na nohu sklouzávajícího Valentína. To nevypadalo příjemně.