Rayo Vallecano – Sevilla 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:2)
Sevilla FC
Pondělí 05.02.2024, 21:00 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 23. kolo

90+7
    Sudí stejně jako na konci úvodního poločasu i tentokrát trestá za odmlouvání, tentokrát si žlutou kartu do statistik zapisuje Stole Dimitrievski (VLL).

90+2
    Ne ne, Madridským závěrečné minuty utkání skutečně nevychází dle plánu. Miguel Crespo (VLL) vidí žlutou za zuřivou snahu získat ztracený míč zpět.

85
    Hannibal Medžbrí (SEV) pár minut po vstupu na trávník dostává žlutou poté, co hodně silně šlápl na nohu sklouzávajícího Valentína. To nevypadalo příjemně.

45+5
    Marcos Acuña (SEV) ještě před pauzou dostává žlutou kartu, ke které se zřejmě prohádal.

36
    První žlutou kartu nakonec dostávají hosté. Isaac Romero (SEV) na středové čáře srazil k zemi Ballia, kterému se momentálně věnují zdravotníci.