Rayo Vallecano – Sevilla 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:2)
Sevilla FC
Pondělí 05.02.2024, 21:00 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 23. kolo

90+7
    Sudí stejně jako na konci úvodního poločasu i tentokrát trestá za odmlouvání, tentokrát si žlutou kartu do statistik zapisuje Stole Dimitrievski (VLL).

90+2
    Ne ne, Madridským závěrečné minuty utkání skutečně nevychází dle plánu. Miguel Crespo (VLL) vidí žlutou za zuřivou snahu získat ztracený míč zpět.

86
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Alfonso Espino, přichází Jorge De Frutos,
    ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Randy Nteka.

85
    Hannibal Medžbrí (SEV) pár minut po vstupu na trávník dostává žlutou poté, co hodně silně šlápl na nohu sklouzávajícího Valentína. To nevypadalo příjemně.

82
    Vynucené střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Lucien Agoumé, přichází Hannibal Medžbrí.

77
    Mohlo být definitivně hotovo! Rozháranosti domácí obrany málem naplno využil Ocampos, který se dostal za posledního protihráče a z excelentní pozice pro zakončení jen orazítkoval zadní tyč! Obrovská škoda pro Sevillu!

76
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Isaac Romero, přichází Adria Pedrosa,
    ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází Juanlu Sánchez.

73
    ze hřiště odchází Unai López, přichází Miguel Crespo.

71
    Pozor, Sevilla se nyní snad vůbec poprvé od přestávky dostala do útoku a hned to stálo za to! Po nepovedené rozehrávce Lejeuneho se k míči dostal Romero, jehož nepříjemná střela pak zaplula jen těsně vedle vzdálenější tyče!

65
    ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Raúl de Tomás,
    ze hřiště odchází Josep Chavarría, přichází Óscar Trejo.

58
    Vyrovnání v Madridu visí ve vzduchu, Nyland si na nedostatek práce stěžovat nemůže! Palazón se parádně prodral skrz hostující defenzívu a střelou na přední tyč trefil jen pozorného brankáře!

56
    Další výborná akce Vallecana, přičemž tentokrát se zaskvěl Nyland! García parádní přihrávkou do vápna vybídl k teči Camella, hostující gólman si ovšem jedovatý míč pohlídal a lapil ho!

55
    O první výraznější příležitost druhého dějství se postaral Camello! Ten se totiž na sekundu uvolnil na straně a okamžitě poslal balón na hlavičku volnému Chavarría, jenže zakončení šlo nad!

54
    ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Óliver Torres,
    ze hřiště odchází Marcos Acuña, přichází Diego Hormigo.

45+5
    Marcos Acuña (SEV) ještě před pauzou dostává žlutou kartu, ke které se zřejmě prohádal.

45
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Ba ne, vše je nakonec jinak: bleskový brejk Los Nervionenses končí dalším zásahem a znovu u toho byl JÚSUF EN-NESÍRÍ! Romero ho kratičkou přihrávkou vyslal do vápna a nehlídaný hostující ostrostřelec pak tvrdou ránou zakončil přesně za naprosto bezmocného Dimitrievskiho – 1:2!

39
    Dimitrievski se vyznamenal a vyběhl proti nehlídanému en-Nesírímu, jehož nepříjemné zakončení vyrazil za bránu! Parádní zákrok!

36
    První žlutou kartu nakonec dostávají hosté. Isaac Romero (SEV) na středové čáře srazil k zemi Ballia, kterému se momentálně věnují zdravotníci.

29
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Rayo ale přeci jen nachází odpověď, na Estadio de Vallecas začínáme zase od začátku! Espino se uvolnil na pravé straně a vzduchem nasměroval míč na trestuhodně nedostatečně střeženého ISIHO PALAZÓNA, s jehož následným zakončením Nyland nemohl nic dělat – 1:1!

19
    Blesky sice dosud byly na pažitu výrazně aktivnějším celkem, jako první se ale v Madridu ujímají vedení hosté! Střeleckou listinu po necelých dvaceti minutách otevírá JÚSUF EN-NESÍRÍ, ke kterému se celkem šťastně odrazila Hernándezem zblokovaná přihrávka z křídla a sevillský kanonýr pak překonal Dimitrievskiho jednoduchou ranou zkraje šestnáctky – 0:1!

16
    Sevilla zničehonic předvedla solidní akci! Romero zachytil dlouhý míč a bleskově naběhl až do domácí šestnáctky, jenže dotěrný Hernández mu nedovolil zakončit přesně mezi tři tyče!