Přerov – K. Vary 1:6 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 15.02.2024, 17:15 • ZS Přerov • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek z Přerova vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (19:11:23)
   
  Utkání sledovalo 138 diváků.
   
  Ve třetí třetině se už zápas jen dohrával. Na 6:0 pro Karlovy Vary nejprve zvýšil důrazný David Poizl, čestný úspěch Přerova pak zaznamenal jeho kapitán Adam Dobřecký. Energie hru převážně bez výraznějších potíží kontrolovala a na Hané zaslouženě vítězí poměrem 6:1.
   
  Konec zápasu.
   
  59:55
  Filip Vlk ještě s koncem utkání i přerovské přesilovky rozjel rychlou akci. V útočném pásmu zadovkou oslovil Adama Dobřeckého, který ještě přihrál před prázdnou bránu na Filipa Koudelu. Ten nicméně v klíčové chvíli promáchl a Zubrům se tak podruhé v duelu snížit nepovedlo.
   
  59:22
  Šimon Matyáš z pravého křídla nahodil kotouč do útočného pásma, za brankou Ondřeje Kadouna ho však poté Zubři vybojovat nedokázali.
   
  58:41
  Nyní Energie poslala puk až k Šejbovi, který odjel za svou bránu a rozehrál.
   
  58:11
  Hosté se po začátku oslabení rychle zmocnili kotouče a při kombinaci u vlastní branky šetří cenné vteřinky.
   
  58:06
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
  Filip Čermák – 2 min., faul kolenem.
   
  57:22
  Matěj Kováč mohl ve středním pásmu přihrát Adamu Dobřeckému, protože už byl však na ledě dlouho, raději jen přejel červenou čáru a nahodil puk někam k brance Energie.
   
  56:27
  Na levém křídle převzal dlouhý pas zapomenutý Petr Tomek, Adam Pohanka k němu ale rychle přistoupil a o kotouč jej obral.
   
  55:43
  Hra plyne rychle, kotouč drží na svých hokejkách převážně hosté, kteří mají velmi pohodlný náskok.
   
  54:56
  Domácí v plném počtu.
   
  54:33
  David Sedláček zakončil tahem z levé strany útočného pásma, Robin Šejba šel rychle do pokleku a kotouč vyrazil před sebe.
   
  52:56
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
  Petr Židlík – 2 min., podrážení.
   
  52:01
  K Tadeáši Palovi se odrazil kotouč na pravý kruh, Ondřej Kadoun jeho přízemní pokus zneškodnil betonem přitisknutým k tyči.
   
  51:21
  Karlovarské obraně ujel Filip Frnka a těsně před Kadounem volil přímou střelu. Tu karlovarský brankář vkleče svým tělem vytěsnil mimo branku.
   
  50:46
  Rána Josefa Zahradníčka od modré čáry nebyla vůbec přesná a zamířila spíše k bočnímu mantinelu, než na hostující bránu.
   
  50:05
  Přetahovanou o puk u modré čáry vyhráli Zubři, nicméně jen na chvíli. Kotouče se totiž rychle zbavili vyhozením a Energie tak má prostor na rozehrávku.
  Marken.cz

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 46. Dobřecký (Pohanka) – 6. Tomek (Kyncl), 13. Habla (Pelikán), 15. Kváš (Dyk, Poizl), 22. Kyncl, 29. D. Sedláček (Tomek, Gombár), 44. Poizl (Tomek, D. Sedláček)


  HC ZUBR Přerov: Šejba (J. Trnka) – Pala (A), Zahradníček, Pohanka, Matyáš, Kočara, Cífka – Miklas, Frnka, Hilšer – Švejcar, Kováč, Vyroubal – Vlk, L. Mátl, Koudela (A) – Židlík, Dobřecký (C).
  Trenér: David Kudělka

  HC Energie Karlovy Vary: Kadoun (Kašpar) – F. Čermák, Dyk (A), Pelikán (C), Kůrka, Gombár, Vrzal – Kváš, Staněk, Š. Šilhan – Poizl, D. Sedláček, Kyncl – Vaníček, Habla, Tomek.
  Trenér: Tomáš Andrys

  Rozhodčí: Pavel – Horák, Peluha

  Diváci: 138
  bahis siteleri