Winnipeg – San Jose 1:0 (kon.) | Pittsburgh – Florida 2:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Minnesota Wild
Čtvrtek 15.02.2024, 03:30 • Mullet Arena, Tempe • NHL

A to je pro dnešek z Mullet Areny vše, díky za pozornost a u příštích přenosů na shledanou! (06:33:51)

3. Logan Cooley (ARI) 1+0

Ve třetí třetině se domácí snažili dotáhnout se na rozjetou Minnesotu. Krok k tomu udělal Logan Cooley, když přebruslil obránce a zavěsil první branku domácích. Ovšem ukázalo se, že to je taky branka poslední. Minnesota byla ve zbytku zápasu opět lepší, což také potvrdil necelých devět minut před koncem Matthew Boldy, když Minnesotě dodal jistotu gólem na závěrečných 1:3.

59:28
    Kaprizov vypíchnul Kellerovi puk na modré čáře a poslal ho z pásma.

59:16
    Zakázané uvolnění Minnesoty.

59:11
    Keller hledal přihrávku před bránu, ta ale nenašla svého adresáta.

58:57
    Durziho dělovka minula bránu.

58:27
    Keller střílel zápěstím, Fleury jeho střelu vyrazil vyrážečkou.

58:13

58:05
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:05
    Guenther střílel příklepem od modré, z Fleuryho puk vypadnul, ale Crouse nabyl s dorážkou úspěšný.

57:48
    Arizona odvolává brankáře a zkouší hru v šesti!

57:13
    Zuccarello se naznačením zbavil bránícího Crouseho, vystřelil pak na Vejmelku, ovšem bez úspěchu.

56:39
    Zakázané uvolnění Arizony.

56:26
    Middleton zavezl puk po levém mantinelu do útočného pásma a pak ho nabídl na střelu Rossimu, s tou si ale Vejmelka poradil.

55:42
    Dermottova střela od modré až k bráně neprošla.

55:11
    Brodinovu dělovku z příklepu Vejmelka zlikvidoval.

Matěj Juřík

Branky a nahrávky: 46. L. Cooley (McBain, Välimäki) – 15. Eriksson Ek (Boldy, Kaprizov), 40. Brodin (Dewar), 52. Boldy (Eriksson Ek)

Arizona Coyotes: Ingram (41. Vejmelka) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Välimäki, Kesselring – Keller (A), McBain, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – L. Cooley, Hayton, Guenther – Kerfoot, Ružička, Zucker.
    Trenér: André Tourigny

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Faber, Brodin (A), Bogosian, Mermis, Merrill – Kaprizov (A), Eriksson Ek (A), Boldy – M. Johansson, Rossi, Zuccarello – Duhaime, Hartman, F. Gaudreau – Lucchini, Dewar, Lettieri.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Pollock, Blandina – Murray, Knorr

Diváci: 4 600