Žiar nad Hronom – SR 18 3:2 (po pr.)
po prodl.
MŠK Žiar nad Hronom
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Čtvrtek 15.02.2024, 12:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 1. liga (SR) • 65. kolo
Partner:
   
  Osemnástka sa každým zápasom zlepšuje, to treba otvorene priznať. Žiar nad Hronom je tretí klub, ktorý nezaznamenal "povinnú" jazdu s mladíkmi. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (14:19:33)
   
  Koniec zápasu.
   
  63:45
  Žiar nad Hronom dáva gól! Slovákom to nepadlo, ale prišlo to z následnej kontry. VIKTOR FEKIAČ uspel pekným umiestneným zakončením k ľavej tyčke Lenďáka. Dva body ostávajú v Žiari nad Hronom. Asistencia: Martin Jakúbek.
   
  63:29
  Richard Hazala bol neviditeľný v zápase, ale teraz si mohol odniesť titul hrdinu stretnutia! Noskovič však nekapituloval!
   
  62:56
  Čulík ideálne našiel v pásme Jamricha. Mladík zo štvrtého útoku bol nevýrazný pri kľučke, a takto to aj dopadlo. K puku mieri osemnástka.
   
  61:58
  Beluško si išiel vylepšiť pozíciu na koncovku. Bol ale pomalší a Žiarčania to dokázali využiť.
   
  61:14
  Miroslav Šatan nabral rýchlosť a vyrútil sa po ľavej strane. Výborne ho tiesnil Magdolen a odviezol ho za bránku, odkiaľ už nehrozilo nebezpečenstvo.
   
  60:01
  Začalo sa predĺženie.
   
  Predĺženie sa začne o 14:13.
   
  Úplne posledný strelecký pokus zaknihoval Marek Pač, ale výsledok už nedokázal zmeniť. Žiar vyrovnal v tretej tretine, keď sa presadil Viktor Fekiač. Osemnástka ide do tretieho predĺženia v tejto prvoligovej sezóne. Jedno prehrala, druhé vyhrala.
   
  60:00
  Tretia tretina sa skončila.
   
  59:00
  Lenďák sa vyznamenal v ťažkej situácii. Matúš Rais vypálil projektil tesne nad ľadom, ktorý gólmani nemajú v obľube a ešte sa tam objavil aj Suľovský.
   
  58:04
  Hráči to však vyhodnotili tak, že došlo k neprimeranému súboju a zrodila sa šarvátka! Luntera už berú do útrob arény zdravotníci!
   
  58:04
  Poriadne sa to melie medzi striedačkami! Lukáš Lunter doplatil na hit o lavičku, ktorý uštedril Húževkovi! Jeho korčuľa vyletela do tváre žiarskeho útočníka!
   
  58:00
  Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
   
  56:59
  Magdolen prepadol cez hokejku súpera, ale nepískalo sa podrazenie. Osemnástka otočila hru. Po jej prerušení to ešte chcel reklamovať pri rozhodcoch Jakúbek či Fekiač, ale ich pripomienky boli zbytočné.
   
  56:27
  Suľovskému nesadlo zakončenie z malej vzdialenosti. Dopadlo to tak aj kvôli pozorným obrancom osemnástky.
   
  55:27
  JOJ ŠPORT Slovensko U18 hrá s piatimi hráčmi.
   
  54:28
  Ofenzívny tlak žiarskych hráčov sa stupňuje. Bližšie sa nenašiel nikto, kto by vypálil na bránku. Vyšlo to až na Pača z modrej čiary, ale reprezentanti odolali.

  Ivan Harčár

  Branky a nahrávky: 12. N. Gašpar (V. Fekiač, Kremnický), 44. V. Fekiač (Pač, Jakúbek), 64. V. Fekiač (Jakúbek) – 5. Lašš (Šimon, Šatan), 21. Tomík


  MŠK Žiar nad Hronom: Noskovič – Pač, Kuboš, Rais, Kobolka, Kremnický, M. Šeliga, Čulík, Zubák – Jakúbek, V. Fekiač, N. Gašpar – Suľovský, M. Šramaty, L. Lunter – Magdolen, P. Halama, Tatár – Rajčan, Brumerčík, Jamrich.
  Trenér: Jerguš Bača.

  JOJ ŠPORT Slovensko U18: Lenďák – Beluško, Húževka, Fabuš, Ličko, Šlank, Šimon – Tomík, Prokopovič, Straka – Lašš, Šatan, Chrenko – Liščinský, Krchňavý, Semančík – Hazala.
  Trenér: Martin Dendis.

  Rozhodčí: Mĺkvy, Rojík – Nosek, Ščurka.

  Diváci: 1935.
  bahis siteleri