Méty – Lyon 1:2 (kon.)
FC Méty
1:2 (1:1)
Olympique Lyon
Pátek 23.02.2024, 21:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:00:34)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:12.

Čtvrtá výhře v řadě posouvá Lyon na desáté místo, kdežto Méty jsou s pětibodovým mankem na barážovou 16. příčku dál předposlední.

Bollengier vůbec nezohlednil fakt, že se v nastavení několik minut nehrálo, a nedal Métám žádný čas navíc. Po závěrečném hvizdu se raduje Lyon, který po minele Orbana a nájezdu Mikautadzeho od 13. minuty prohrával, ale po Lacazettově vyrovnání z konce první půle zvládl zápas dovést do vítězného konce zásluhou střídajícího Benrahmy.

90+6

90+6
    Cherkimu to moc nejde. Teď poněkolikáté zachrtil a v důsledku dobře načasovaného skluzu míč ztratil. Hned v další akci ho zase odevzdal přihrávkou namířenou k Úkíddžovi.

90+5
    Střídání v týmu Olympique Lyon:
    ze hřiště odchází Maxence Caqueret, přichází Paul Akouokou.

90+5
    Původně avizované šestiminutové nastavení se ve skutečnosti asi prodlouží. Maxence Caqueret sedí na hrací ploše a avizuje, že bude muset být vystřídán.

90+4
    Joseph N'Duquidi měl kolem sebe trochu volného prostoru. Míč si navedl na levačku a z docela velké dálky zakončil levačkou přesně doprostřed Lopesovy branky.

90+3
    Během Udolova centru si jeho dva potenciální příjemci navzájem překáželi a Maitland-Niles díky tomu odehrál míč do bezpečí.

90+2
    V návaznosti na roh Benrahmy se hosté sami vrátili až k vlastní brance. Lopes nic nevymýšlel a nakopl míč zpět do středu hřiště.

90+1
    Nastavuje se 6 minut.

90
    Attův centr O´Brien nebezpečně prodlužoval k Van Den Kerkhofovi. Míč pak letěl do malého vápna a Mata jej na poslední chvíli odklidil na roh, z něhož Udol nehlavičkoval vůbec přesně.

89
    ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Mama Baldé.

88
    S realizací standardky musí domácí tým chvíli počkat. Na vině je Alexandre Lacazette a ošetřování jeho kotníku.