25:19
20:25
27:25
25:20
Karlovarsko vítězí i ve druhém utkání série a už je jen krok od historického postupu do finále! Naopak Jihostroj bude muset v cestě za desátým titulem otáčet sérii ze stavu 0:2 na zápasy.

Karlovarský tým unikl hned v úvodu první sady ve skóre na pět bodů, Jihostroji se ale podařilo manko mírně stáhnout, ale ve střední části znovu domácí celek zabral a došel si jasně pro úvodní dějství. Ve druhém setu se naopak dařilo v koncovce více českobudějovickým hráčům a Jihostroj tak slavil zisk prvního setu v semifinálové sérii. Ve třetí sadě se týmy přetahovaly o každý bod, v koncovce ale Jihočeši nadělali o něco více chyb než domácí a důležitý koncovka šla pro svěřence Jiřího Nováka. Také čtvrtá sada byla v režii Karlovarska, domácí odskočili na několik bodů a svůj luxusní náskok si dovezli až do konce.

Semifinálová série se nyní přesouvá do Českých Budějovic, kde půjde v pondělí již o všechno. Karlovarsko si může zajistit postup do finále, o prodloužení série bude usilovat Jihostroj.
3:0
28:26
27:25
25:23
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.