Vítěz: Německo
Německo ve složení Anna Rupprechtová, Luisa Görlichová, Selina Freitagová a Katharina Althausová vítězí v týmovém závodě žen na středním můstku na mistrovství světa v Planici. Ohromně vyrovnaný závod, který ještě před sedmou sérií měl jen minimální rozestupy, nakonec Německo vyhrálo o 12,7 bodu, což je rozdíl zhruba šesti a půl metru. Po osmi skocích. Radost mají všechny čtyři, ale Althausová asi o něco větší – je to pro ni už totiž druhý titul mistryně světa na tomto mistrovství světa.

Stříbro vybojovalo Rakousko a pro Evu Pinkelnigovou se jedná už o druhé stříbro na tomto šampionátu. Norsko obsadilo bronzovou příčku, pro změnu Anna Odine Stromeová slaví druhý bronz na šampionátu.
Vítěz: P. Zyla (POL)
Piotr Zyla obhájil titul mistra světa z roku 2021, když si znovu podmanil závod na středním můstku. Polský reprezentant dokázal skokem dlouhým 105 metrů stanovit také nový rekord můstku. V konečném hodnocení byl o 2,6 bodu lepší než Andreas Wellinger, bronz putuje rovněž do Německa zásluhou Karla Geigera.

Čeští reprezentanti Roman Koudelka a Radek Rýdl se neprobojovali do druhého kola.
Vítěz: E. Anderssonová (SWE)
Vítězkou skiatlonu na mistrovství světa v Planici se stala Švédka Ebba Anderssonová. Té se povedlo odpoutat od svých soupeřek na začátku třetího okruhu, krátce po přezutí lyží pro úsek s volnou technikou. Držet se jí dokázala pouze částečně její krajanka Frida Karlssonová, která ale nakonec nevyužila ani pádu Anderssonové v jednom ze sjezdů a prohrála s ní o 22 sekund. Bronz putuje do Norska zásluhou Astrid Oeyre Slindové, která udržela za zády jak Katharinu Hennigovou, tak Kerttu Niskanenovou.

České běžecké lyžování se v sobotu neztratilo. Kateřina Razýmová sice neměla úplně nejsilnější klasický úsek, ale ve volné technice se začala drát pořadím nahoru a vystoupala nakonec až na skvělé 13. místo! Kateřina Janatová skiatlon nezvládla podle představ a skončila na 33. místě.
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Skokanskou část závodu v severské kombinaci vyhrál obhájce zlaté medaile Jarl Magnus Riiber, který o jednu desetinu bodu porazil Japonce Rjota Jamamota. Pro Riibera je to velmi důležité, jelikož je velmi kvalitním běžcem (oproti Japonci) a jeho skok mu vynesl náskok 25 sekund na další pronásledovatele.

Velkým šokem byl nepovedený skok vedoucího muže Světového poháru Johannese Lampartera, který je po první části závodu až sedmnáctý se ztrátou přes minutu a půl.

Skokanská část se vydařila českým sdruženářům, kteří budou útočit na nejlepší výsledky v sezoně. Ondřej Pažout skočil 95 metrů a nachází se na 16. místě, Jan Vytrval vybojoval průběžné 21. místo a teprve osmnáctiletý Jiří Konvalinka bude vybíhat z 26. pozice. Zklamaný bude pouze Tomáš Portyk, který byl kvůli kombinéze diskvalifikován.

zrušeno
Po více jak dvou hodinách čekání a jedné závodnici na trati je ženský sjezd v Crans Montaně zrušen.
Vítěz: M. Odermatt (SUI)
Úvodní kolo obřího slalomu v Palisades Tahoe vyhrál největší favorit Marco Odermatt, který si vypracoval před finálovou částí závodu náskok 25 setin na Alexisem Pinturaulta. Třetí příčku obsadil poněkud překvapivě Nor Rasmus Windigstad, který je za Pinturaultem o pouhé čtyři setiny sekundy. Druhé kolo startuje ve 22:45.
Vítěz: M. Schwarz (AUT)
Marco Schwarz dokázal pokořit v sobotním obřím slalomu v Palisades Tahoe největšího favorita závodu Marca Schwarze. Do druhého kola vstupoval z pátého místa, ale nejrychlejší jízdou v rámci této části závodu se nakonec posunul na první místo. Marco Odermatt při své jízdě chyboval a přišel o náskok, přesto ale dokázal ještě v závěru zrychlit a pořádně finiš závodu zdramatizovat. Nakonec ale nestačil na Rakušana o pouhé tři setiny sekundy. Třetí příčku vybojoval v Palisades Tahoe Nor Ramus Windigstad, který nepatřil ani mezi první dvě nasazené skupiny a jeho umístění na stupních vítězů je velkým překvapením.
Vítěz: Gustafsson
Moderátor těsně po zápase ještě domlouval Hoškovi, který doslova zuřil kvůli ukončení v podání rozhodčího Brondera.
Gustafsson v pozápasovém rozhovoru svou výhru obhajuje s tím, že se Hošek aktivně nebránil. Následně mu nabídl možnost odvety.
David Hošek uznává svou vinu při obranné práci a děkuje publiku za podporu.
Vítěz: Wrzosek
Rozhodčí jednomyslně přisoudili výhru Wrzosekovi. Ten předvedl úžasný výkon, kdy zejména v prvních dvou kolech naprosto systematicky a drtivě rozkopával Tomáše Možného. Třetí kolo ale přineslo velké drama, když Možný vypálil tvrdou zadní a poslal Poláka k zemi. Ten tuto situaci ovšem zvládnul a po závěrečném gongu a objetí s Možným ještě svému soupeři ukazoval, jak moc má sám rozkopanou nohu z neustálého používání low kicků a calf kicků.
Bitva elitních kickboxerů je tedy za námi.
Vítěz: Humburger
Velmi vyrovnaný souboj získává na svou stranu domácí oblíbenec Dominik Humburger, upravuje tak svou bilanci na šest výher a drží nadále neporazitelnost. Všichni tři bodoví rozhodčí mu přisoudili jako vítězná dvě ze tří kol. Druhé kolo bylo nejspíš tím, které dostal Brazilec Bueno.
V pozápasové řeči vítěz vyjadřuje respekt soupeři a děkuje všem, kteří mu pomáhali s přípravou i divákům v aréně.