HC Dukla Praha: Suchý, Rangl – Krupa 5/2, Kastner 4, Lehocký 4, Piskač 4, Šik 4, Šůstek 3, Kotrč 2, Mráz 2, Rams 2, Sviták 1, Kern, Tesař

HC Gumárny Zubří: Malina, Orság – Mika 10, Stržínek 6, Vyjídák 5, Bechný 4/2, Jurka 2, Mičkal 2, Dědek 1, Pernica 1, Kasal, Měchýř, Randýsek, Šustáček
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.
26:27
(16:14)
Je za námi utkání dvou zcela rozdílných poločasů. V tom prvním jasně dominoval domácí tým, jenže v druhé půli se situace otočila, Šaľa zlepšila obranu a díky rychlým přechodům do útoku dala spoustu snadných branek. Slavia se naopak v druhé půli trápila v útoku a její závěrečný nápor přišel až příliš pozdě. S konstatováním, že si Ša'la odváží z Prahy všechny body a znovu se vrací do boje o titul, se s Vámi pro dnešek loučím a těším se zase někdy s házenou. (26:27)