25:31
(9:16)
Dnešní duel je u konce. Maďarsko ho od samého začátku mělo v jasné režii a nakonec zaslouženě vítězí o šest branek, od dvacáté minuty totiž menší rozdíl mezi oběma celky ve skóre nebyl. Maďarsko tak získalo svou první výhru na turnaji a oživilo naději na semifinále, naopak u Makedonie tyo ambice klesly. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnšního dne.
27:33
(9:17)
Utkání mezi islandskou a rakouskou házenkářskou reprezentací nám končí stavem 27:33, ve prospěch Islandu. Do utkání vstoupil lépe islandský celek, který jednoznačně ovládal palubovku po celou dobu utkání. Rakouský celek měl v mnoha situacích problémy vyrovnat se s rychlou islandskou hrou. Island se v dnešním utkání vyznamenal výbornými protiútoky a bezkonkurenční střelbou ze spojek. Rakousko se snažilo několikrát v utkání zdramatizovat vývoj zápasu, ale tato snaha se vůči perfektní islandské hře nepotkala s úspěchem. Nejlepším hráčem za Island byl vyhlášen Gudmundsson, za rakouský výběr pak Schmid. Nezapomínejte na našich on-line přenosech sledovat další utkání, ve kterém se střetnou mistři světa z roku 2013 Španělé s ambiciozními Dány. Martin Petřek
31:28
(16:14)
Utkání mezi mistry Evropy z roku 2012 Dánskem a zlatými medailisty z MS 2013 Španělskem, končí stavem 31:28, ve prospěch severských házenkářů. První poločas nám nabídl vyrovnanou podívanou. Přes to dokázali dánští házenkáři v poločase odcházet do šaten s dvou brankovým náskokem. Dánsko dokázalo v desáté minutě druhého poločasu utéct rozdílem až čtyř branek, kdy Španělsko okamžitě reagovalo oddechovým časem. Dáni si dokázali držet po celou dobu druhého poločasu brankové vedení, se kterým nedokázali horkokrevní Španělé nic udělat. Dánsko předvádělo v dnešním utkání rychlou severskou házenou. Dánům perfektně funguje střelba ze spojek a rovněž dokazují, že jsou vynikajícím týmem v rychlých protiútocích. Španělská obrana měla rovněž několikrát v utkání problémy, uhlídat rychlé dánské hráče. V dnešním utkání se vyznamenal i dánský brankář, který vychytal několik sedmimetrových hodů, ve kterých se Španělsko nepotkalo s úspěchem. Španělsku v dnešním utkání nepomohlo ani hlídání dánské spojky Hansena, který dokáže být se svou zlatou rukou pro Dány ve všech utkáních velkým přínosem. Španělští házenkáři nepředvedli v dnešním duelu vůbec špatný výkon, ale několikrát v zápase se nedokázali střelecky prosadit, jak by si představovali. Názorný příklad můžeme vidět v několika neproměněných sedmimetrových hodech. Z tohoto utkání si tedy cenné vítězství odnáší favorizované Dánsko. S pozdravem a přáním příjemného zbytku sobotního večera Martin Petřek .
31:22
(15:9)
Videli jsme utkani,do ktereho domaci tym nastupoval jako jednoznacny favorit,ovsem hostujici celek se v prvnim polocase predvedl s bojovnou hrou,ktera domaci trosku zaskocila.ovsem v druhem polocase mala domaci devcata hru pod svou taktovkou a nakonec zaslouzene zvitezila.
26:25
(16:7)
Je konec. Doslova infarktový závěr přinesl tento duel, který vyhrál velký favorit jen s velkou porcí štěstí, to co dnes předvedl celek HK Slovan Duslo Šaľa v Mostě bylo skoro až neuvěřitelné, dnes rozhodně nevyhrál lepší celek, ale spíše ten šťastnější. Oba body tak zůstávají na severu Čech a já se s vámi s tímto konstatováním loučím.
24:34
(14:18)
Je za námi zápas dvanáctého kola, který proběhl podle očekávání široké házenkářské veřejnosti, a to výhrou slovenského celku v poměru 34:24. O tohle vítězství se velkou měrou zasloužily Kiridžičová s Rebičovou, které svými brankami řídily útočnou hru Michalovců. To je ode mě vše, u házené zase někdy napočtenou!
34:30
(15:16)
Loučíme se s Vámi a přejeme hezký zbytek víkendu.
26:21
(13:9)
Domácí Sokol Poruba poráží Partizánske o pět branek a v tabulce WHIL se tak dostává právě před své dnešní soupeřky. Partizánske vedlo jen v první půli o dvě branky, ale domácí pak přidaly a na přelomu poločasů si vybudoval Sokol dokonce až devítibrankový náskok. Příjemný večer z Víceúčelové sportovní haly Sareza vám přeje Tomáš Martínek.