Severní Makedonie – Maďarsko 25:31 (kon.) | Rakousko – Island 27:33 (kon.) | Dánsko – Španělsko 31:28 (kon.)
Severní Makedonie
25:31 (9:16)
Maďarsko
Sobota 18.01.2014, 16:00 • Herning Arena • Mistrovství Evropy mužů

Dnešní duel je u konce. Maďarsko ho od samého začátku mělo v jasné režii a nakonec zaslouženě vítězí o šest branek, od dvacáté minuty totiž menší rozdíl mezi oběma celky ve skóre nebyl. Maďarsko tak získalo svou první výhru na turnaji a oživilo naději na semifinále, naopak u Makedonie tyo ambice klesly. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnšního dne. (17:38:29)

60
    Konec zápasu. (25:31)

60
    Brankáři si na závěr přehazovali balón a máme tu konec. (25:31) (25:31)

60
    Břevno po střele maďarského výběru, následuje další chyba Makedonie v rozehrávce. (25:31) (25:31)

60
    Úder Angelovskiho do krku a další dvouminutový trest. (25:31) (25:31)

59
    Do konce chybí něco málo přes minutu, Maďarsko je u míče. (25:31) (25:31)

59
    Lazarov dokázal zpracovat nadzvednutou přihrávku a v závěru utkání ožil. (25:31) (25:31)

58
    Je rozhodnuto. Znovu o sedm branek zásluhou Mocsaie. (24:31) (24:31)

58
    Maďarský trenér si ještě bere oddechový čas, tohle by už ale měl jeho výběr udržet. (24:30) (24:30)

57
    Z levého křídla ještě snižuje Manaskov, Makedonie ale už nemá čas. (24:30) (24:30)

57
    Dvě minuty za další zbytečné strčecní si odsedí Schuch, který navíc musí být ošetřen a nechce se mu z palubovky. (23:30) (23:30)

57
    Ristovski drží svůj tým od pohromy, nyní vychytal dva rychlé útoky a Makedonci opět chybovli v rozehrávce. Ovšem v tuto chvíli mají balón ve své moci. (23:30) (23:30)

56
    Dimovski byl na brankovišti důraznější a i když napoprvé neuspěl, tak napodruhé už ano. (23:30) (23:30)

55
    Lazarovovi to dnes opravdu vůbec nejde a míjí, na druhé straně dává další gól Nagy. (22:30) (22:30)

54
    Znovu o sedm branek, potřetí v tomto duelu skóruje Nagy. (22:29) (22:29)

54
    Náskok mírného favorita snižuje Angelovski. (22:28) (22:28)

54
    Na druhé straně okamžitě odpovídá Szalafai. (21:28) (21:28)

54
    Po dlouhé době se prosazuje Lazarov, který dává teprve svou druhou branku v tomto utkání. Neskóroval téměř padesát minut! (21:27) (21:27)

53
    Přichází další ošetření, tentokráte maďarského hráče Lekaie. Hra se nyní hodně natahuje. (20:27) (20:27)

Viktor Sandev

Severní Makedonie: 16 Ristovski (20 Angelov) – 3 Manaskov, 5 Stoilov, 7 Lazarov, 8 Mitkov, 9 Jonovski, 10 Angelovski, 13 Mirkulovski, 14 Markovski, 15 Mojsoski, 19 Dimovski, 21 Pribak, 22 Georgievski, 26 Ojleski, 28 Pečakovski
    Trenér: Ivica Obrvan

Maďarsko: 16 Mikler (12 Tatai) – 3 Ilyes, 4 Szöllössi, 5 Schuch, 6 Mocsai, 7 Csaszar, 8 Ivancsik, 11 Putics, 18 Nagy, 20 Gulyas, 24 Vadkerti, 25 Zubai, 31 Szalafai, 33 Ancsin, 66 Lekai
    Trenér: Lajos Mocsai

Rozhodčí: Gouško, Repkin (oba BLR)