24:25
(14:13)
V dnešním utkání jsme mohli být svědky velmi dramatické podívané s infarktovým závěrem, který lépe zvládly španělské "guerreras" . První poločas nám nabídl opravdu vyrovnanou podívanou, která nedovolila ani jednomu z dnešních týmů utéct do výraznějšího vedení. Po ukončení prvního poločasu zářil na světelné tabuli stav 14:13 ve prospěch silných Rusek. Ruské házenkářky také zažily lepší vstup do druhého poločasu, který je posunul do tříbrankového vedení. Toto vedení ale nemělo dlouhého trvání. Španělsku se zásluhou zlepšené obrany a dobrého útoku podařil vytoužený zlom v zápase, který nejlépe dokumentuje konec první desetiminutovky druhé půle. Ruské házenkářky se však pět minut před koncem dnešní bitvy postaraly o pořádné drama, když dokázaly srovnat na 22:22. V těchto těžkých momentech ale dokázala být svému týmu významnou oporou španělská brankářka Navarrová, která zásluhou několika excelentních zákroků nedovolila převzít Ruskám utkání do svých rukou. Španělky si tak na své konto připisují další zasloužené vítězství, které je pevně ukotvilo na prvním místě v tabulce skupiny A. Nejlepší hráčkou zápasu byla za ruský výběr vyhlášena brankářka Sidorovová, za Španělky pak obdržela vyznamenání Manguevová.
29:29
(16:12)
Napínavý, zaujímavý a vyrovnaný zápas sa napokon skončil remízou 29:29! Ak v prvom polčase bolo lepšie Rumunsko, tak v tom druhom to bolo Dánsko. Treba uznať, že remíza je v tomto zápase zrejme spravodlivá, videli sme naozaj krásne stretnutie.
Oba tímy tak získali po jednom bode, pre Rumunsko to je prvý bod na tomto turnaji.

To je už z tohto on-line prenosu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dnešného večera. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch na tomto portáli!

Onlajny dnes pre Vás majú pripravených ešte množstvo športových prenosov! Ostaňte nám tak pre dnešok ešte verní!