21:23
(11:14)
Zápas s Poľskom sa napokon končí pre Slovenky prehrou. Nutno však dodať, že slovenské reprezentantky potrápili favorita zápasu, prehrali len o dva góly a s poľskými súperkami hrali vyrovnanú partiu. Kouč Dušan Poloz svojim hráčkam nemá čo vyčítať, statočne bojovali do konca zápasu a hoci sa im nepodarilo získať body, prezentovali sa sympatickým výkonom a s favoritkami z Poľska odohrali kvalitný zápas.
To je od nás pre dnešok všetko. Poľsko zvíťazilo na slovenskej palubovke 23:21 a do tabuľky si pripisuje ďalšie dva cenné body. Slovenky majú po dvoch vystúpeniach na svojom konte 0 bodov, keď vo svojom prvom vystúpení kvalifikácie na majstrovstvá Európy podľahli Maďarsku 32:19. Ďakujeme za pozornosť.
19:27
(10:14)
A Prešovčania prehrávajú aj vo svojom štvrtom vystúpení v Lige majstrov, keď doma podľahli Vojvodine Novi Sad 19:27. Domáci hráči si na svoje konto pripísali množstvo technických chýb, v zápase mali len 40% úspešnosť streľby, zatiaľ čo ich súper využil 59% svojich streleckých pokusov. V skupine C v Lige majstrov je tak naďalej na poslednej šiestej priečke bez zisku bodu, keď nedokázali naviazať na výborný štvrtkový výkon v SEHA lige proti rovnakému súperovi (31:20).
Najbližší zápas v Lige majstrov odohrajú Prešovčania doma proti Čechovským medveďom, ktorých na domácej palubovke privítajú v nedeľu 18. októbra o 18:00 hod.
Ďakujeme za pozornosť, tento online prenos sa končí. Prešov podľahol srbskej Vojvodine 19:27 a na zisk prvých bodov v Lige majstrov si tak bude musieť ešte počkať.
29:20
(15:11)
Diváci, kteří se přišli podívat na zápas mezi Duklou a Frýdkem Místek byli svědky velmi bojovného a pohledného zápasu. V dnešním utkání patří pochvala především na posty brankářů a to v obou družstvech, Petržala i Štolcar chytili hodně důležitých zákroků. Dukla ovšem potvrdila, že na domácí palubovce si věří a prokázala sílu zvlášť v poslední desetiminutovce, a tak vyhrává konečným výsledkem 29:20
25:23
(11:11)
To je ode mne pro dnešek z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Dnes jsme mohli vidět velmi vyrovnané utkání až do závěru druhého poločasu. Lovosicím se dnes nedařilo proměňovat šance, čehož Zlín využíval a těžil z rychlých protiútoků. Nicméně dva body zůstávají v Lovosicích za výhru 25:23. Přeji krásný zbytek sobotního večera a budu se na Vás těšit u dalšího textového, nejen házenkářského onlajnu, na počtenou.
29:28
(10:14)
Gumárny Zubří – KP Brno 29:28 (10:14)

Utkání mezi Gumárnami Zubří a KP Brno bylo skutečně napínavým soubojem. Oba celky se prostřídaly ve vedení několikrát už v prvním poločase, který skončil čtyřbrankovým vítězstvím hostujícího celku. Do druhého poločasu ale vstoupili domácí házenkáři výrazně lépe, než zakončili poločas první, přesto se jim dlouho nedařilo srovnat se soupeřem krok (17:21, 19:21). Až ve 48. minutě se o vyrovnání postaral Reček (22:22), ale ani potom se Valachům nedařilo chytit otěže zápasu. Domácí fanoušci však hnali Zubřany dopředu a v dramatické koncovce to nakonec byli právě oni, kdo byl na hřišti šťastnějším celkem. Dvoubrankové vedení zajistil domácím Řezníček a úspěšná sedmička už znamenala pro Brňany pouze korekci na konečných 29:28.

Od týmu KP Brno byl v týdnu odvolán trenér Michal Hradil. „Po vzájemné dohodě došlo k rozvázání pracovního poměru," sdělila manažerka brněnského celku Gabriela Topinková. „Víc to nechci rozvádět, ale za odvedenou práci mu děkuji," dodala. Tým převzal dosavadní asistent Pavel Čejka, který pomáhal už i předešlému trenérovi, nevlastní však trenérskou licenci A.

Nejvíce branek: Řezníček 9, Bechný 7/4, Douda 5 – Dostalík 9, Mičola 5, Hubáček 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/3. Vyloučení: 5:2. Diváci: 800.