31:30
(17:12)
HBC Ronal Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:30 (17:12)
Nejvíce branek: Miľko 7/2, Doškář 5, Kubík 4 – Petrovský 14/4, Chudoba 5/1, Choleva 3. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 2/2 – 7/6. Vyloučení: 1:1.
31:26
(13:13)
HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice 31:26 (13:13)
Nejvíce branek: Mořkovský 11/1, Dobeš 5, Šustáček 4 – Polcar 6/1, Bukovský 5/1, Gřes 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/3. Vyloučení: 5:3.
26:26
(12:14)
TJ Cement Hranice – SKKP Handball Brno 26:26 (12:14)
Nejvíce branek: Magrla 5/4, Mucha 5/2, Zbránek 4 – Arsenić 9/3, Horut 4, Sekulić 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 7/6 – 3/3. Vyloučení: 5:4.
30:25
(18:9)
TJ Sokol Nové Veselí – SHC Maloměřice – Brno 30:25 (18:9)
Nejvíce branek: Melichar 5, Korbel 4, Gregorovič 4 – Jirák 7, Hlípala 3, Havlát 3. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 3:2.
33:24
(17:12)
Už-už to vyzeralo, že Dunajská Streda to má v kapse, keď Šaľa niekoľkokrát znížila výsledok na rozdiel troch gólov. To bolo od hostiek maximum, MŠK si už zápas postrážilo a ujalo sa vedenia v sérii 1:0.
24:22
(16:11)
DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 24:22 (16:11)
Nejvíce branek: Galušková 7/3, Fryčáková 4, Svobodová 4 – Přikrylová 4, Závišková 4/1, Kapsová 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3:1.
21:23
(12:12)
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
21:25
(8:12)
Utkání je u konce. Nakonec jsme viděli celkových čtyřicet šest branek, což je docela velké číslo vzhledem k tomu, že v tom prvním jich byli jen šestnáct. Hodonín dokázal v druhé půli skórovat až ve 12. minutě. Mezitím si plzeň tvořila náskok. Pak přišlo dvojnásobné vyloučení hostů, po kterém sice Hodonín trochu stáhl, ale následně se opět vzdaloval. Viděli jsme dvě pasáže, ve kterých padlo několik branek v opravdu rychlém sledu. Jedna z nich byla i v závěru, kdy jen za poslední dvě minuty padlo pět gólů, z toho tři do sítě Plzně. Ta nakonec bere vítězství o čtyři branky a zapisuje další dva body.
19:29
(8:11)
Handball PSG Zlín – Sokol Písek 19:29 (8:11)
Nejvíce branek: Daňková 4/2, Hvozdenská 3, Štipčáková 2 – Pokorná 9/2, Kubišová 6, Dolejšová 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 6/2 – 4/2. Vyloučení: 3:3.