23:30
(11:15)
Zatímco Jičínští slaví první vítězství v letošní sezoně, tak Cement opět výrazně prohrál. Tentokráte o sedm branek. Hosté měli průběh zápasu pod kontrolou. Výborně dirigoval hru Šulc na spojce, Ronal podržel i Machalický mezi třemi tyčemi. Až víceméně na souhru s pivotem Cement moc nepotrápil Ronal. Hranice tak dnes nedaly opožděný dárek svému trenérovi Jaroslavu Hudečkovi. Ten v týdnu oslavil sedmdesátiny. V příštím kole se Hranice představí na půdě obhájce semifinále z Lovosic, Jičín si to doma rozdá se Zubřím, které hrálo loni čtvrtfinále na pět zápasů proti pozdějšímu finalistovi z Karviné.
27:37
(12:15)
SHC Maloměřice – Brno – Lovci Lovosice 27:37 (12:15)
Nejvíce branek: Dostalík 7, Kučera 5/1, Koubek 4 – Trkovský 9/1, Kupa 5, V. Kovář 5. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/1. Vyloučení: 3:2. ČK: J. Motl (LOV).
33:30
(15:12)
Dnešní utkání sledovalo 360 diváků.
31:20
(15:10)
To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
29:29
(16:12)
Dramatické utkání končí remízou 29:29! Olomoucké hráčky dlouho tahaly za kratší konec. Po poločase prohrávaly 12:16, v průběhu druhé půle ztrácely i pět gólů. Pak se ale vzepjaly, ztrátu vymazaly a v závěru utkání dokonce útočily na vítězství. 10 sekund před koncem je Natálie Kuxová poslala do vedení 29:28, ovšem Ruch stačil v poslední vteřině dorovnat.
30:18
(17:12)
Dunajská Streda dráma nepripustila a pripísala si už tretie víťazstvo v sezóne, keď dnes porazila Hodonín 30:18.
21:20
(9:10)
Házená Kynžvart – Handball PSG Zlín 21:20 (9:10)
Nejvíce branek: V. Dvořáková 6, Weisenbilderová 3/2, Jovičevićová 3 – Štipčáková 6/5, Kříčková 4, Polomíková 3. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/2 – 9/6. Vyloučení: 3:4.
25:27
(15:13)
DHK Baník Most – Iuventa Michalovce 25:27 (15:13)
Nejvíce branek: Cholevová 7, Borovská 3, Stříšková 3 – Godećová 7, Bajčiová 6/5, Rebičová 4. Rozhodčí: Horáček – Novotný. Sedmimetrové hody: 2/0 – 6/6. Vyloučení: 3:3.
23:23
(10:12)
Dráma až do poslednej sekundy víťaza napokon nepozná. Šaľa remizovala s Plzňou po výsledku 23:23.
17:33
(9:13)
Slavia Praha si po úvodných problémoch poradila so Stupavou napokon hladko 33:17.
29:30
(17:15)
DHC Sokol Poruba – Sokol Písek 29:30 (17:15)
Nejvíce branek: Desortová 6/1, Polášková 6/2, Tichá 3 – Boorová 9, T. Pokorná 8/2, Stellnerová 5. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 1:4. ČK: Maiwaelderová – Pešková.