(22:14)
On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
30:25
(15:11)
Poruba poráží Hodonín o pět branek 30:25, po většinu druhého poločasu si domácí udržovali většinou dostatečný odstup, Hodonínu se podařilo srazit náskok na tři branky, ale na konci zápasu už zápas více nezdramatizoval, nakonec Poruba utkání v pohodě dohrála.
25:25
(11:13)
Druhý poločas byl opravdu reklamou na házenou. Michalovce do něj vstoupily s malým náskokem, který ale Olomouc okolo desáté minuty úplně zvrátila a dostala se dokonce do šestibrankového vedení. Vysoký náskok si držela dlouho. Chvíli před koncem ale Michalovce zabraly, vstřelily pět branek v řadě a v poslední minutě se tak dostaly do vedení. Jenže pět sekund před koncem se dokázala prosadit ještě Tereza Kubáčková rozhodla o remíze a bodu pro svůj tým.
32:32
(17:13)
Tak tohle byla bitva jako řemen. Krásné utkání, ve kterém snad nic nechybělo. Po dramatickém závěru, kdy by se napětí dalo krájet, svítí na ukazateli skóre 32:32. Pro Písek je inkasovaná branka tři vteřiny před konce zklamáním a ztrátou, ale troufám si tvrdit, že Zlín si za dnešní bojovný výkon bod jednoznačně zasloužil. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
24:26
(17:12)
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
22:31
(13:13)
Deväť gólov Mostu po sebe v rozpätí 40. a 48. minúty rozhodlo o triumfe hostiek. Baník podľa predpokladov berie dva body z palubovky Šale po výhre 31:22.
19:39
(9:21)
Na Záhorí sa žiadne prekvapenie nezrodilo, v súboji nováčikov porazil Kynžvart Stupavu hladko 39:19.